Špecialista pre kalkuláciu projektov

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • analyzovať a spracovávať technickú dokumentáciu od zákazníka za účelom definovania výrobných časov a nákladov,
  • analyzovať technologicko-kvalitatívne požiadavky zákazníka,
  • na základe technickej dokumentácie a strojového parku definovať najoptimálnejší výrobno-technologický postup výroby,
  • analyzovať design produktu a upozorňovať na kritické miesta z hľadiska výrobného procesu,
  • spracovávať a analyzovať kapacitné vyťaženie strojných a ľudských zdrojov pre danú kalkuláciu,
  • komunikovať so zákazníkom v prípade technických špecifikácií produktu,
  • identifikovať a prezentovať zlepšenia z hľadiska výrobných nákladov pre stroje, zariadenia, prípravky, manuálne operácie a pridružené výrobné procesy.

  • motivujúce platové ohodnotenie,
  • práca v nadnárodnej rýchlo rastúcej spoločnosti,
  • možnosť kariérneho rastu,
  • pravidelné školenia,
  • teambuilding-y,
  • firemné akcie,
a rôzne ďalšie benefity.

Ak ste ten správny človek do nášho tímu, zašlite svoj štrukturovaný životopis v anglickom a slovenskom jazyku prostredníctvom portálu Profesia.

Zaslaním požadovaných dokumentov poskytujete súhlas podľa Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov s ich spracovaním a to výlučne pre výberový proces.

Zároveň sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorí nebudú kontaktovaní. V snahe zefektívniť výberový proces budeme kontaktovať iba vhodných kandidátov pre danú pozíciu.

Tešíme sa na Vás pri osobnom pohovore !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnický priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • skúsenosti v podobnej oblasti min. 2 roky,
  • znalosť elektronickej technickej dokumentácie (výkresy, technické podmienky),
  • znalosť technologických a výrobných procesov v oblasti výroby DPS,
  • znalosť technických limitov zariadení a strojov,
  • logické myslenie, technické myslenie,
  • anglický jazyk,
  • tímový hráč,
  • organizačné schopnosti,
  • zodpovednosť.

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mario Mojžiš
Tel.: +421905836831
E-mail: poslať životopis
ID: 2163078  Dátum zverejnenia: 4.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa dohody