Normovač

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Nova Dubnica, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonávanie časových námerov vo výrobe u pracovníkov a strojového vybavenia
  • analýza operácií a výrobných metód
  • vytváranie pracovných noriem a normatívov
  • odhaľovanie neefektívnosti vo výrobnom procese a prijímanie opatrení na jej odstránenie v budúcnosti
  • reportovanie o stave výroby a navrhovanie zmeny pre neustále zlepšovanie
  • spolupodieľanie sa na implementácii štíhlej výroby

  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • dynamické pracovné prostredie
  • pravidelné školenia
  • možnosť profesijného rastu
  • práca v nadnárodnej spoločnosti

V prípade, že Vás naša ponuka a pozícia zaujala a chcete sa stať súčasťou dynamického a tímového pracovného prostredia, zašlite svoj štruktúrovaný životopis a krátky motivačný list v slovenskom, alebo anglickom jazyku na kontaktnú e-mailovu adresu.

Záujemca o zamestnanie, ako dotknutá osoba v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, dáva svoj súhlas spoločnosti Enics Slovakia s.r.o. na spracúvanie svojich osobných údajov poskytnutých prostredníctvom žiadosti o zamestnanie, životopisu a motivačného listu.

Dotknutá osoba zaslaním žiadosti o zamestnanie, životopisu, motivačného listu alebo iným spôsobom potvrdzuje, že osobné údaje, ktoré boli uvedené, sú pravdivé. Berie na vedomie, že spoločnosť Enics Slovakia s.r.o. si vyhradzuje právo neakceptovať žiadosť v prípade zistenia nepravdivosti poskytnutých osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • technické myslenie
  • dôslednosť, precíznosť
  • základy AJ
  • ochota vzdelávať sa je podmienkou
  • znalosť nástrojov štíhlej výroby je výhodou
  • tímový hráč

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mario Mojžiš
Tel.: +421905836831
E-mail: poslať životopis
ID: 1870814  Dátum zverejnenia: 17.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou