Vedúci údržby

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Nová Dubnica, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za vykonávané práce oddelenia údržby
  • Kontroluje kvalitu práce, sleduje pracovné výkony, rozvíja pridelený tím, motivuje a usmerňuje jednotlivých pracovníkov oddelenia
  • Zodpovedá za celkovú kvalitu údržbárskych úkonov
  • Vykonáva obsluhu a údržbu energetických zariadení v trafostanici, výmenníkovej stranici tepla, strojovne klimatizácie a priestorov budovy na základe plánu údržby
  • Vykonáva premiestňovanie strojov a zariadení podľa požiadaviek výroby a ich pripojenie na sieť
  • Vykonáva kontrolu výťahov a požiarnej signalizácie podľa plánu

  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • dynamické pracovné prostredie
  • pravidelné školenia
  • možnosť profesijného rastu
  • práca v nadnárodnej spoločnosti

V prípade, že Vás naša ponuka a pozícia zaujala a chcete sa stať súčasťou dynamického a tímového pracovného prostredia, zašlite svoj štruktúrovaný životopis a krátky motivačný list v slovenskom a anglickom jazyku na kontaktnú e-mailovu adresu.

Záujemca o zamestnanie zaslaním požadovaných dokumentov zároveň vyjadruje súhlas spoločnosti Enics Slovakia s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • prax v oblasti údržby v elektrotechnickom priemysle minimálne 3 roky
  • Vyhl. MPSVaR SR č. 508/ 2009 Z.z. min. § 22
  • dobrá znalosť procesov v elektrotechnickom priemysle, technických špecifikácii zariadení
  • dobré analytické a strategické myslenie pre dosiahnutie cieľov
  • dobré koordinačné zručnosti, soft skills zručnosti a schopnosť viesť tím
  • schopnosť pracovať, komunikovať a prijímať rozhodnutia v hraničných situáciách, pod stresom
  • precíznosť, presnosť, rozhodnosť, flexibilita, samostatnoť

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 7 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mario Mojžiš
Tel.: +421905836831
E-mail: poslať životopis
ID: 1796680  Dátum zverejnenia: 10.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou