Servisný elektrotechnik

Engul, s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 14, Martin
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spúšťanie do prevádzky elektrických zdrojových agregátov a kogeneračných jednotiek
• montáž elektrických zdrojových agregátov a kogeneračných jednotiek
• servis elektrických zdrojových agregátov a kogeneračných jednotiek
• oprava pohonných agregátov
• spolupráca s ostatnými oddeleniami na vývoji nových produktov

- uchádzač môže posielať životopis do 31.5.2016 na j.zbranek@engul.sk
- osobné pohovory s vybranými uchádzačmi sa uskutočnia priebezne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický alebo technický

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax v elektrotechnike vítaná
- Vyhláška č. 508/2009 Z.z. paragraf minimálne 21
- zdravotné a morálne predpoklady (profesionálne a príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, flexibilita, pozitívny a aktívny prístup k práci, spoľahlivosť, zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie)

Mladá dynamická firma so zameraním, hlavne, na obnoviteľné zdroje energie. Našimi klientami sú zákazníci krajín V4 a krajín bývalého ZSSR. Hlavným produktom sú kogeneračné jednotky, motorgenerátory a pohonné agregáty poháňané spaľovacími motormi svetových výrobcov na rôzne druhy palív (zemný plyn, bioplyny rôzneho pôvodu, nafta, kvapalné biopalivá a iné) s výkonom od 5 do 4000 kW.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Robotnícka 14
036 01 Martin
ID: 2544519   Dátum zverejnenia: 29.11.2016