Učiteľ(ka) pre 1.stupeň v Montessori ZŠ

English Kids Club, n.o.

Miesto práce
Jarná 2600/13, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.9.2024, popr. skôr
1 200 - 1 500 EUR/mesiacmzda sa odvíja od kvalít a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kto sme?

Sme Montessori základná škola s 10 ročnou praxou. Sme tím učiteľov, ktorí chcú učiť inovatívne. Popri vedomostiach je pre nás dôležitá aj podpora detí v ich silných stránkach a rozvoj ich osobnosti.

Koho hľadáme?

Niekoho, kto to vidí rovnako ako my:

• naše vzdelávanie je postavené na potrebách dieťaťa, učiteľ/ka by mal/a byť vnímavý/á,
• učiteľ/ka sprevádza dieťa a poskytuje mu podnety v akejkoľvek oblasti poznania
• učiteľ/ka má byť schopný/á pristupovať k dieťaťu ako k rovnocennému partnerovi, primerane a rešpektujúco s ním komunikovať.

Akí by mali Montessori učitelia byť?

• otvorení, autentickí a schopní načúvať
• zvedaví, ochotní sa učiť, pripravení odpovedať alebo hľadať s dieťaťom odpovede
• pokorní a úctiví voči ľuďom, životu a všetkému na svete
• schopní sebareflexie, poznania svojich kvalít, silných aj slabých stránok
• schopní manažéri a organizátori, komunikačne zruční

Čo čaká učiteľa u nás?

• zmysluplná práca

• úžasný a ľudský kolektív s ochotou pomôcť

• možnosť vzdelávať sa v Montessori pedagogike
• príležitosť na sebarozvoj a profesionálny rast
• podnetné prostredie
• možnosť byť kreatívny/a a využiť svoje silné stránky
• vysoké pracovné nasadenie

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• výchovno-vzdelávacia činnosť zameraná na všestranný rozvoj detí na 1.stupni ZŠ, skupinová aj individuálna
• príprava na dennú činnosť (príprava materiálu a pomôcok)
• účasť na poradách, akciách a aktivitách školy
• účasť na individuálnych rodičovských konzultáciách

Poskytujeme možnosť zaškolenia a ďalšej podpory zo strany učiteľky s dlhoročnou montessori praxou. Montessori vzdelanie učiteľa nie je podmienkou nástupu, avšak bude treba sa v tejto oblasti ďalej vzdelávať.

Poskytujeme obedy učiteľom zdarma. Možnosť umiestniť v škole vlastné deti s výraznou zľavou na školnom.

V prípade záujmu o túto pozíciu, prosím, odpovedzte na túto ponuku zaslaním CV s fotografiou a sprievodným listom. Pre lepšie nacítenie sa na našu školu si pozrite náš facebookový profil https://www.facebook.com/montessorischool.sk alebo IG profil montessori_school_zilina.

Tešíme sa na všetkých záujemcov! Veríme, že doplníme náš tím o ďalšieho skvelého kolegu/kolegyňu :-)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zákonné kvalifikácie pre učiteľa pre 1.stupeň ZŠ

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Stabilná spoločnosť zaoberajúca sa vzdelávaním detí od roku 2008
ID: 4787923  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac