Obchodný zástupca pre predaj fotovoltických elektrární

Energovision s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiac+ bonusy v závislosti od výkonu a predaja (až do 5 000 €/mesiac)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu spoločnosti Energovision hľadáme posilu na pozíciu Obchodný manažér pre realizáciu predaja fotovoltických elektrárni.
Hľadáme človeka, ktorý je doma vo svojom odbore a nestratí sa v bežnej komunikácii s konečným zákazníkom. Hľadáme človeka, ktorý nebude iba plniť úlohy, ale sám príde s nápadmi ako vylepšiť naše zaužívané spôsoby.

Čo bude náplňou tvojej práce?
- Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v oblasti predaja fotovoltických elektrární
- Budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
- Prezentovanie produktov a služieb spoločnosti potencionálnym zákaznikom
- Príprava cenových ponúk, kalkulácii a obchodných podmienok
- Spolupráca s technickým tímom pri navrhovaní optimálnych riešení pre zákazníkov
- Reporting obchodnej činnosti

- Prácu na TPP s flexibilnou pracovnou dobou
- Atraktívne a platové ohodnotenie
- Možnosť osobného a profesionálneho rastu v stabilnej spoločnosti
- Pravidelné školenia a vzdelávanie v oblasti energetiky
- Podieľania sa na raste spoločnosti

Pre každého zamestnanca máme pripravený motivačný hodnotiaci systém, radi sa porozprávame o požiadavkách oboch strán, aby sme našu spoluprácu nastavili v spokojnosti oboch strán.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vynikajúce komunikačné schopnosti
- lojalita, úprimnosť, samostatnosť, precíznosť
- ochota sa zúčastniť obchodných stretnutí podľa potreby klientov
- húževnatosť a vytrvalosť pri dosahovaní cieľov
- skúsenosti s predajom sú výhodou

Spoločnosť Energovision je mladá, prosperujúca firma, ktorá na trhu pôsobí od roku 2020. Za tento pomerne krátky čas sme si dokázali vybudovať meno a vyskladať tím profesionálov, poskladaný z odborníkov naprieč rôznymi oblasťami.

Portfólio našich služieb tvoria práce v oblastiach:
• inštalácia FOTOVOLTICKÝCH systémov
• elektroinštalačné práce,
• projektové riadenie a projektový inžiniering,
• nákup a logistika elektroinštalačného materiálu,
• odborné skúšky a prehliadky technických a elektrických zariadení, revízie pracovného náradia,
• údržba a kontrola stavu zariadení a elektrickej siete,
• výroba rozvádzačov,

Radi predstavíme našu činnosť i s referenciami na osobnom stretnutí.

Váš životopis i s motivačným listom zasielajte na [email protected]. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať s pozvánkou na osobný pohovor.
ID: 4723431  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac