Elektromontér

ENERGONET NITRA, s.r.o.

Novozámocká 184, 94905 Nitra - Dolné Krškany, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce zahŕňajú elektroinštalačné a montážne práce na elektrických zariadeniach ako napr. domové prípojky, demontáž a montáž vzdušného vedenia, montáž bleskozvodov a uzemnení, verejného osvetlenia, realizácia káblových rozvodov NN a VN, práce v elektrických staniciach, oprava a rekonštrukcia trafostaníc a pod.

- práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- práca na trvalý pracovný pomer
- bezplatné odborné školenia
- zamestnanecké akcie
- firemné pracovné oblečenie a náradie
- bohatý sociálny program

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate nižšie uvedené požiadavky, zašlite svoj životopis spolu s kópiou osvedčenia na e-mailovú adresu kontaktnej osoby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- vzdelanie elektrotechnického smeru
- osvedčenie podľa § 22 - 23 vyhl. č. 508/2009 Z.z., príp. doložené kópiou potvrdenia o absolvovaní aktualizačnej odbornej prípravy
- flexibilita, zmysel pre tímovú prácu
- zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť ENERGONET NITRA, s.r.o., pôsobí na trhu už od roku 1995 s cieľom poskytovať široké spektrum prác v oblasti energetiky a stavebníctva.
Viac informácií nájdete na: www.energonet-nitra.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3036965  Dátum zverejnenia: 28.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou