Skladník

ENERGONET NITRA, s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 184, 94905 Nitra - Dolné Krškany, okres Nitra
Termín nástupu
marec - apríl 2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem, výdaj elektroinštalačného materiálu, skladová evidencia, práca s programom skladového hospodárstva.

Výplata mzdy v termíne, stravné poukážky, benefity zo sociálneho fondu, pracovné oblečenie, potrebné školenia

Žiadosti so životopisom zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
OMEGA - Základy

Počet rokov praxe

2

zodpovednosť, ochota vzdelávať sa, vodičský preukaz a znalosť elektroinštalačných materiálov výhodou

Spoločnosť ENERGONET NITRA, s.r.o., pôsobí na trhu už od roku 1995 s cieľom poskytovať široké spektrum prác v oblasti energetiky a stavebníctva.
Viac informácií nájdete na: www.energonet-nitra.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2926433  Dátum zverejnenia: 8.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou