Logo EnergoInvest s.r.o.

Projektový manažér – vykurovacia technika

EnergoInvest s.r.o.

Kolomana Novackého 4a, Prievidza, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
1 700 - 2 300 EUR/mesiacVýška mzdy sa bude odvíjať od skúseností uchádzača a bude predmetom individuálnej ponuky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Riadenie realizácie technického zariadenia budov (vykurovanie, chladenie, vodoinštalácia, plynoinštalácia, vetranie). Realizujeme inštalácie od rodinných a bytových domov až po priemyselné objekty.

​Hľadáme kolegu z Prievidze a okolia, ktorý bude riadiť činnosť montážnej skupiny, s ktorou bude v dennom osobnom kontakte. Ponúkame prácu v perspektívnej oblasti úspory energie a životného prostredia.

- Služobné vozidlo s možnosťou použitia aj na súkromné účely

- Vzdelávanie / školenia, ktoré umožnia Vás profesijný rozvoj

- Flexibilný pracovný čas a možnosť čiastočného home office

- Firemné akcie

- Priateľský, príjemný a profesionálny tím

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti v oblasti riadenia realizácií zákaziek v oblasti stavebníctvo

- Technické myslenie, skúsenosti v oblasti vykurovacej techniky

- Organizačné schopnosti, komunikatívnosť a samostatnosť

- Flexibilný prístup

Sme slovenská spoločnosť, ktorá úspešne pôsobí na trhu vykurovacích, riadiacich a meracích systémov od roku 2000. Za tento čas sme realizovali množstvo projektov v rôznych rozsahoch od aplikácií v rodinných domoch, bytových domoch až po výrobné podniky. Postupne sme rozširovali portfólio služieb, takže dnes sme schopní pokryť celú škálu potrieb našich zákazníkov od poradenstva, vypracovania projektovej dokumentácie, realizáciu vykurovacích systémov až po prevádzku, údržbu a servis technológie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Vladimír Bartoš
Tel.: +421902938309
E-mail: poslať životopis
ID: 4802401  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac