Šéfkonstruktér - sektor hydroenergetiky

ENERGO - PRO a.s.

Místo práce
Blansko, Okres Blansko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká

Povedete konstrukční tým. Budete navrhovat a zpracovávat konstrukční a výrobní dokumentaci, provádět pevnostní a kontrolní výpočty ke strojní části technologie rekonstruovaných elektráren. Spolupracovat s vývojovými a konstrukčními odděleními skupiny (např. ČKD Blansko Engineering, Litostroj Power). V terénu Vás čeká zpracovávání technických nálezů na demontovaných dílech a zařízeních, část na přejímkách u dodavatelů apod.

Účastníte se technických jednání s výrobci či subdodavateli příslušných konstrukčních celků. Každý den budete komunikovat s jednotlivými týmy (výroba a kooperace, při montáži na stavbě i při uvádění do provozu). Zkrátka budete řešit rozmanité úkoly, dělit se o zkušenosti a znalosti i realizovat různorodá technická řešení.

CO JE PRO NÁS DŮLEŽITÉ?

  • jste technik - strojař, ideálně „turbínář“
  • máte dobrou znalost práce s projektovým software (používáme Auto CAD, ale není problém Vás zaučit), i s MS Office
  • máte přirozenou potřebu zlepšovat se a rozvíjet své schopnosti a učit se, zvládnete i těžší komunikaci (např. se zahraničními pobočkami – jiné zvyklosti či technické požadavky)
  • drive a nadšení – máte skvělou invenci a zároveň jste detailista, který rád dotahuje věci do konce
  • angličtina – bez ní to u nás nepůjde, nepotřebujete certifikáty, ale dokážete se dobře domluvit
  • jste aktivní řidič – čekají Vás služební cesty na stavby

A CO VÁM NABÍZÍME MY?

  • uvidíte za sebou obrovský kus krásné a kvalitní práce (např. novou elektrárnu v Litoměřicích nebo zrekonstruovanou elektrárnu v Miřejovicích či rekonstrukci jednoho soustrojí na HPP Lajanuri v Gruzii atd.)
  • v malém počtu lidí řešíme velké úkoly a výzvy
  • budete vidět – žádné zapadnutí do korporátní sféry
  • zázemí jedinečné české společnosti, kde se neustále zlepšujeme
  • velký prostor k samostatnosti a tým, který na Vás bude spoléhat
  • dobré výsledky a výkon umíme kvalitně finančně ohodnotit

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám životopis. Nebo odkaz na LinkedIn. A připište, proč vás láká pracovat právě u nás. Rádi bychom Vás poznali.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3076611  Dátum zverejnenia: 24.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.