Portfólio manažér / short-term trader v energetickej spoločnosti

Energie2, a.s.

Miesto práce
Lazaretská 3a, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predikcia dlhodobej a krátkodobej spotreby koncových zákazníkov
Spracovanie meraní a zber dát o spotrebe
Modelovanie a bilancovanie odberových diagramov
Bilancovanie spotreby zákazníkov na veľkoobchodnom trhu s elektrinou a plynom
Oceňovanie dodávky elektriny a zemného plynu

Sociálny program a iné zamestnanecké výhody
Práca v mladom kolektíve
Zaujímavé platové ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT - výhoda

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

analytické a technické myslenie
ochota samostatne sa rozvíjať, iniciatívnosť

Úspešná nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom (dodávkou) elektrickej energie a zemného plynu koncovým odberateľom na území Slovenska, Poľska a Českej republiky všetkým typom zákazníkov.
Svojim zákazníkom ponúka výhodné cenové aj zmluvné podmienky, profesionálny prístup ako aj odborné a technické poradenstvo, prípadne doplnkové produkty a služby.
Počas 6tich rokov svojej pôsobnosti sa spoločnosť stala popredným dodávateľom oboch komodít a zaradila sa medzi lídrov na energetickom trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Lazaretská 3a
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Ballová
E-mail: poslať životopis
ID: 2978434   Dátum zverejnenia: 20.3.2017