Portfólio manažér / short-term trader v energetickej spoločnosti

Energie2, a.s.

Miesto práce
Dúbravská cesta 2, Karlova Ves
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1400 brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predikcia dlhodobej a krátkodobej spotreby koncových zákazníkov
Spracovanie meraní a zber dát o spotrebe
Modelovanie a bilancovanie odberových diagramov
Bilancovanie spotreby zákazníkov na veľkoobchodnom trhu s elektrinou a plynom
Oceňovanie dodávky elektriny a zemného plynu

Sociálny program a iné zamestnanecké výhody
Práca v mladom kolektíve
Zaujímavé platové ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT - výhoda

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

analytické a technické myslenie
ochota samostatne sa rozvíjať, iniciatívnosť

Nadnárodná obchodná spoločnosť etablovaná na Slovensku a v Českej republike zaoberajúca sa dodávkou elektrickej energie a zemného plynu koncovým odberateľom.
Svojim zákazníkom ponúka aj riešenia na výstavbu obnoviteľných zdrojov a úsporu energie, odborné a technické poradenstvo, služby v oblasti energetiky a obnoviteľných zdrojov.
www.energie2.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2978434  Dátum zverejnenia: 22.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400 brutto