SME Obchodný zástupca pre firemných zákazníkov

Energie2, a.s.

Lazaretská 3a, 811 08 Bratislava, Senec, Dunajská Streda, Hlohovec, Piešťany, Senica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Trenčín, Komárno, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Zlaté Moravce, Čadca, Dolný Kubín, Martin, Ružomberok, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Detva, Lučenec, Rimavská Sobota, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
provízny systém odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov v segmente malé a stredné podniky
- Tvorba cenových ponúk, príprava a spracovanie podkladov
- Predaj produktov a služieb (dodávka elektrickej energie a dodávka zemného plynu) podľa stanoveného plánu a cieľov spoločnosti
- Obchodné rokovania so zákazníkmi
- Starostlivosť o pridelený región

možnosť práce formou homeoffice
odborné zaškolenie + vzdelávanie
hradenie nákladov spojených s prácou
mladý, kreatívny kolektív
kariérny rast / rastúca spoločnosť

Do mailu prosíme uveďte mesto výkonu práce / región v ktorom máte záujem pracovať.
Na základe zaslaných životopisov a priložených informácií vyberieme uchádzačov ktorých pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod, komunikácia, energetika

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

1

prax v obchode
skúsenosti s firemnými zákazníkmi
komunikačné a obchodné zručnosti
ambicióznosť
samostatnosť

Úspešná nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom (dodávkou) elektrickej energie a zemného plynu koncovým odberateľom na území Slovenska, Poľska a Českej republiky všetkým typom zákazníkov.
Svojim zákazníkom ponúka výhodné cenové aj zmluvné podmienky, profesionálny prístup ako aj odborné a technické poradenstvo, prípadne doplnkové produkty a služby.
Počas 5tich rokov svojej pôsobnosti sa spoločnosť stala popredným dodávateľom oboch komodít a zaradila sa medzi lídrov na energetickom trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Lazaretská 3a
811 08 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1396804   Dátum zverejnenia: 30.11.2016