Odborný predajca / obchodný zástupca

Energetické poradenstvo, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
800 - 2500 EUR/mesiac, Motivujúce ohodnotenie v závislosti od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Energetické poradenstvo bezplatne pomáha domácnostiam a firmám orientovať sa na trhu s energiami, rozdielom cien jednotlivých spoločností a ich zmluvných podmienok.

Kvalitným servisom priamo v domácnosti zákazníka, respektíve v sídle spoločnosti, navrhujeme najoptimálnejšie riešenia ušité presne na mieru každého jednotlivca.

Takýmto spôsobom šetríme našim zákazníkom čas a peniaze

kariérny rast, príspevok na dopravu, služobný automobil

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

•komunikatívnosť
•pozitívne myslenie
•sympatickosť, upravenosť
•reprezentatívne vystupovanie
•schopnosť rýchlo sa učiť
•motivácia k úspechu

Spoločnosť Energetické poradenstvo ponúka široké portfólio integrovaných služieb, ktorých účelom je zníženie nákladov za energie v domácnostiach, malých a stredných podnikoch.

Vďaka rozsiahlej sieti dôkladne zaškolených zástupcov zabezpečujeme komplexné poradenské služby zákazníkom po celom Slovensku.

Bezplatne pomáhame domácnostiam a firmám orientovať sa na trhu s energiami, rozdielom cien jednotlivých spoločností a ich zmluvných podmienok.
ID: 1890811  Dátum zverejnenia: 7.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 2500 EUR/mesiac, Motivujúce ohodnotenie v závislosti od výkonu