Strojník na stavbe

EnerControl s. r. o.

Miesto práce
Vlčie hrdlo 20, Žilinský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme serióznych a skúsených ľudí pre dlhodobú spoluprácu formou zamestnania na plný úväzok, stabilné a dobré pracovné podmienky, možnosť odborného rastu. Ponúkame voľné pracovné miesto na pozíciu: strojník/bagrista (Cobelco) a vodič nákladného auta (Actros - osemkola, Scania - ťahač). Potrebné platné osvedčenia, karta vodiča, zdravot.spôsobilosť...atd.. Práce sú vykonávané na stavbách zamestnávateľa (severné Slovensko), ubytovanie zabezpečené.
Jedná sa o kumulatívnu pracovnú pozíciu.

- ubytovanie
- firemné auto
- odborný rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojník

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

5

- zodpovednosť
- spolahlivosť
- bezúhonnosť
- vodičský preukaz C, E
- platný strojnícky preukaz trieda 4,5,9

Internetový obchod s bicyklami, lyžami , servis bicyklov. Priestory sa nachádzajú v Bratislave, Vlčie Hrdlo.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3140914  Dátum zverejnenia: 24.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou