Obchodný zástupca pre predaj detských ihrísk značky Bonita

ENERCOM s. r. o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
13.01.2019
520€, plus fixné príplatky za dennú aktivitu vo výške 300-500€, plus provízie za predaj vo výške 400-600€. Naši obchodní zástupcovia štandardne zarábajú 1000-1500€ mesačne v čistom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návšteva nových aj existujúcich zákazníkov (obce, mestá, školy, škôlky, hotely,...), vytváranie ponúk zostáv detských ihrísk, podpisovanie objednávok, denný reporting, pravidelná účasť na poradách. Vo veľkej miere sa jedná o home office.

Služobný telefón, služobný automobil, tankovacia karta, stravné lístky, atraktívne výkonnostné odmeny a súťaže, osobná asistentka na vytváranie ponúk a fakturáciu, osobná asistenka na telefonickú organizáciu stretnutí, flexibilná pracovná doba.

Pohovor sa uskutoční koncom 04.12.2018 v Žiline. Nástup do zamestnania bude od 13.01.2019 . Po zaslaní vyhovujúceho životopisu budete telefonicky kontaktovaní. Hľadáme obchodného zástupcu pre sever západného a stredného Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Zdravé sebavedomie, samostatnosť, skúsenosti s obchodom a predajom, dobré komunikačné a prezentačné schopnosti, príjemné a profesionálne vystupovanie.

Firma ENERCOM s.r.o. je slovenská spoločnosť, ktorá má výhradné zastúpenie pre veľmi úspešnú výrobno-obchodnú spoločnosť Bonita Group Service s.r.o. so sídlom pri Brne v Českej republike, ktorá sa zaoberá výrobou, predajom a montážou širokého spektra a vysokej variability detských ihrísk a športovísk, určených nielen pre zábavu, ale aj na zvyšovanie motoriky detí aj dospelých. Okrem Slovenskej Republiky spoločnosť ENERCOM s.r.o. pôsobí aj v Maďarsku a Rumunsku. Viac informácii nájdete na https://www.ihriska-bonita.sk/.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2542464  Dátum zverejnenia: 26.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 520€, plus fixné príplatky za dennú aktivitu vo výške 300-500€, plus provízie za predaj vo výške 400-600€. Naši obchodní zástupcovia štandardne zarábajú 1000-1500€ mesačne v čistom.