Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України
Logo Enem s. r. o.

Recepčná (kumulovaná funkcia)

Enem s. r. o.

Miesto práce
Kukučínova 29, Malacky
Termín nástupu
júl - august 2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacpohyblivá zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. spracovanie rezervácií v hotelovom systéme,

2. príprava a podávanie raňajok,

3. pomoc pri upratovaní izieb a  priestorov,

4. mailová a priama komunikácia s hosťami,

5. zodpovednosť za skladové hospodárstvo,

6. poskytovanie spätnej väzby pre marketing hotela.

Činnosti s hotelovým softvérom vopred zaučíme, je potrebné mať prax s hotelovými procesmi.

1.hrubá mzda 1300 Eur + pohyblivá zložka mzdy

2.dovolenka počas vianočných sviatkov a Silvestra od 20.decembra do 6. januára

3.možnosť sebarealizácie v hoteli s modernými technológiami

4.nové pracovné prostredie, možnosť naučiť sa nové trendy a profesionálne rásť

6.pre vzdialenejších možnosť ubytovania

7.automobil na použitie v súvislosti s výkonom práce

8.služobný notebook a telefón

9.raňajky zdarma

10.zvýhodnené ceny ubytovania v súlade s podmienkami zamestnaneckého programu

Veľmi si vážime všetky žiadosti, dokážeme však vyhovieť iba tým kandidátom, ktorých schopnosti a skúsenosti zodpovedajú našim požiadavkám.

Ak spĺňate naše požiadavky, v najbližších dňoch vás budeme telefonicky kontaktovať. V opačnom prípade vaše osobné údaje nebudú ďalej použité vo výberovom konaní a budú v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov vymazané.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

zanietenosť a chuť pracovať v službách, silná orientácia na hosťa, príjemné vystupovanie, koncentrácia na výsledok. Nevyhnutná je prax v hotelierstve na pozícii  recepčná, prevádzkar atď.  Práca nie je vhodná pre absolventa

Garni hotel Solid Gold je novovybudovaný malý hotel. Nachádza sa v širšom centre Malaciek. Je vybavený modernými technológiami, vrátane automatickej recepcie. Svojich prvých hostí privíta v júli 2024.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Kontakt

ID: 4805102  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac