Manuálne zručný pracovník na TPP | Nemecko

EndyMaxEU s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu, hľadáme manuálne zručných pracovníkov, na prácu v Nemecku

Náplňou práce, bude uloženie rôznych výrobkov (rôzne veľké súčiastky z automobilov), na drevenú paletu, následné zabalenie daného výrobku do ochrannej fólie a výroba drevenej konštrukcie, slúžiacej na ochranu daného výrobku, pri jeho prevozePracuje sa pondelok-piatok, 9-10hod denne, po dohode možnosť pracovať aj v sobotuZabezpečené a hradené ubytovanie v plnej výškeIde o celoročnú turnusovú prácuMožnosť záloh Nutnosť základov nemčinyPonúkaný plat od 13€/hodina v čistom na TPPMiestom výkonu práce je Nemecko (okolie Ulm)Nástup ihneďV prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na 0940 610 120/ 0948 721 891 alebo zasielajte svoje životopisy na [email protected]

Celoročná turnusová práca
Možnosť záloh
Zabezpečené a plne hradené ubytovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Spracovateľ dreva a výrobkov z dreva

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
ID: 4831211  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac