Konštruktér, projektant

ENDORFINE, s.r.o.

Miesto práce
Gagarinova 10/A, Bratislava, Okres Mladá Boleslav
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zapojenie do medzinárodného projektu rembrandingu obchodnej siete automobilovej značky. Práca na vonkajších CI prvkoch označenia showroomov.
Návrh, príprava dokumentácie, kontrola výroby a montáže oceľových a hliníkových obkladov.

Mladý kreatívny kolektív, preplatenie dovolenky, pohyblivý pracovný čas, diéty v zahraničí,
moderné pracovné prostredie, možnosť odborného a kariérneho rastu, práca na medzinárodnom projekte, cestovanie po celom svete.

Ste spoľahlivý, baví Vás projekcia a chcete byť súčasťou kreatívneho a mladého tímu, ktorý pracuje na zaujímavých projektoch? Chcete sa podieľať na medzinárodnom projekte?
V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite profesijný životopis v slovenskom jazyku na [email protected], PREDMET MAILU: VYBEROVE KONANIE KONSTRUKTER.
Následne po vyhodnotení zaslaných CV budú vybraní uchádzači oslovení na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

konštruktér v oblati stavebníctva, prípadne strojárstva so zameraním na oceľové a hliníkové konštrukice

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- technické myslenie
- schopnosť navrhovať konštrukcie
- samostatnosť a iniciatíva, schopnosť riešiť problémy, chuť napredovať, cit pre konštrukčný detail

Spoločnosť ENDORFINE s.r.o. je architektonický ateliér, pracujeme na rôznych projektoch od interiérov, objektov až po urbanistické celky.
Náš tím tvorí mladý a kreatívny kolektív, pracujeme na zaujímavých projektoch pre širokú škálu klientov doma i v zahraničí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2958559  Dátum zverejnenia: 3.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou