Junior architekt

ENDORFINE, s.r.o.

Miesto práce
Gagarinova 10/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
04.09.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava architektonických a interiérových štúdii a podkladov pre projekčnú zložku. Vizualizácie a grafická úprava architektonických návrhov.

Mladý kreatívny kolektív, preplatenie dovolenky, pohyblivý pracovný čas
moderné pracovné prostredie, možnosť odborného a kariérneho rastu.

Baví Vás architektúra a dizajn, a chcete byť súčasťou kreatívneho a mladého tímu, ktorý pracuje na zaujímavých projektoch?
V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite profesijný životopis. PREDMET MAILU: VÝBEROVE KONANIE ARCHITEKT.
Následne po vyhodnotení zaslaných CV budú vybraní uchádzači oslovený na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra, interiér

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Expert
Autodesk Revit Architecture - Pokročilý
SketchUp - Expert
Adobe Illustrator - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- tvorivosť, komunikatívnosť, práca s PC
- inovatívny postoj k tvorbe
- samostatnosť a iniciatíva, schopnosť riešiť problémy, chuť napredovať
- zručnosť v IT považujeme za výhodu
- spoľahlivosť

Spoločnosť ENDORFINE s.r.o. je architektonický ateliér, pracujeme na rôznych projektoch od interiérov, objektov až po urbanistické celky.
Náš tím tvorí mladý a kreatívny kolektív, pracujeme na zaujímavých projektoch pre širokú škálu klientov doma i v zahraničí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2602996  Dátum zverejnenia: 20.7.2017