CNC ohýbač, vysekávač, laserista

ENCO, spol. s r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700-950 Euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na rôznych CNC strojoch prevažne zn. Trumph

 trvalý pracovný pomer
 hradenie stravných nákladov
 hradenie ubytovacích nákladov
 mzda sa pohybuje od 700-950 Euro podľa pozície a skúseností,
sociálne benefity

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Slovenská spoločnosť ENCO, spol. s r.o. zamestnáva v súčastnosti na Slovensku viac ako 600 ľudí a v zahraničí viac ako 90. Administratívna centrála sídli v Bratislave, dcérske spoločnosti - výrobné strojárske podniky sa nachádzajú v Dubnici nad Váhom, Piešťanoch a Beluši. Takmer 90% produkcie spoločnosti ide na export zákazníkom z krajín Nemecko, Holandsko, Dánsko, Maďarsko, Belgicko, Rakúsko, Španielsko a Česká republika. Vďaka vysokým nárokom zákazníkov a dlhoročným skúsenostiam je spoločnosť ENCO, spol. s r.o. schopná dlhodobo dodávať výrobky ako zdravotnícka technika, čisté priestory, krby a grily svojim odberateľom na najvyššej kvalitatívnej úrovni.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3025648  Dátum zverejnenia: 21.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700-950 Euro