Obchodný manažér (Obchodno-technický zástupca)

ENBRA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta 29, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď
Od 830 EUR - neobmedzene (základ+mesačné prémie+koncoročné odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete
Komunikácia a udržiavanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi spoločnosti v zverenom regióne
Prezentácia portfólia produktov a služieb, príprava cenových kalkulácií
Tvorba cenových ponúk
Návšteva nových a existujúcich zákazníkov
Reprezentácia spoločnosti u partnerov
Účasť na výstavách a konferenciách, ktorých sa spoločnosť zúčastňuje
Účasť na obchodných stretnutiach, seminároch a školeniach
Predaj produktov spoločnosti (vykurovacej a meracej techniky)
Zabezpečenie a realizácia obchodno-technických školení pre partnerov
Sledovanie a zabezpečenie platobnej disciplíny zákazníkov
Vybavenie (zabezpečenie vybavenia) technických a obchodných požiadaviek zákazníkov, reklamácii
Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov
Monitoring trhu, realizácia marketingových aktivít, reporting, vypracovávanie analýz trhu a predaja
Účasť na tvorbe obchodnej stratégie
Spolupráca s oddelením logistiky pri forecastovaní a objednávaní tovaru na sklad
Spolupráca s marketingovým oddelením pri zabezpečovaní akvizícii v zverenom regióne
Spolupráca pri získavaní zákaziek pre skúšobňu, zákazkové oddelenie a oddelenie rozúčtovania
Príprava zmlúv

Notebook, služobný telefón, sick days, stravné lístky, spoločné firemné akcie, služobné vozidlo aj na osobné účely

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Zodpovedný prístup
Angažovanosť
Ambicióznosť
Komunikatívnosť (osobne aj telefonicky)
Samostatnosť, schopnosť samostatne riešiť delegované úlohy
Flexibilita
Dynamickosť
Lojalita
Technické zmýšľanie
Schopnosť učenia sa a napredovania v nových oblastiach (je nutné dokonale naštudovať produkty spoločnosti)
Príjemné vystupovanie
Schopnosť výborne podávať svoje myšlienky, zhromažďovať a spracovávať štatistické údaje, tvoriť reportingy
Schopnosť pracovať pod časovým tlakom a dodržiavať termíny
Precíznosť
Schopnosť pracovať analyticky
Vedomosti z oblasti vykurovacej, meracej a regulačnej techniky
Anglický jazyk výhodou
Ďalšie počítačové znalosti - webové prehliadače, Google Tools
Strojopis

ENBRA SLOVAKIA s.r.o. je obchodná spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou a predajom v oblasti meracej, regulačnej a vykurovacej techniky. Založená v Československu v roku 1991. V súčasnosti pôsobiaca v troch štátoch Európskej únie. Obchodné aktivity spoločnosti sú zamerané na priamy predaj produktov meracej, vykurovacej a chladiarenskej techniky, realizáciu zákaziek, službu rozpočítavania nákladov a metrologické služby.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2998126  Dátum zverejnenia: 5.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 830 EUR - neobmedzene (základ+mesačné prémie+koncoročné odmeny)