Kuchár

ENAR s.r.o.

Miesto práce
J. Jesenského 9395, okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava denného menu, zodpovednosť za chod kuchyne a čistotu pracoviska. Kuchár by mal disponovať kreativitou, samostatnosťou pri práci a schopnosťou organizovať prácu svojich kolegov pri plnej vyťaženosti kuchyne.

strava a pitný režim, odmeny za dobre vykonanú prácu

Do našej novootvorenej reštaurácie vo Zvolene hľadáme kuchára do TPP. Pracuje sa pondelok - piatok (víkendy a sviatky voľné) Nadštandardné platové podmienky, stabilná práca, korektný prístup. Prosíme uchádzačov aby svoje životopisy zasielali na našu e-mailovú adresu a vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať a budú pozvaní na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Chceli sme pre našich zákazníkov vo Zvolene niečo nové, preto sme zvolili „švédske stoly“ so slovenskými jedlami. Ako jediní vo Zvolene prinášame počas obedového menu každý deň novú pestrú kombináciu 8 hlavných jedál a 2 polievok v teplom pulte a rôzne mäsové či syrové rolády, syry, šaláty, prosciutto , nakladanú zeleninu a nátierky v studenom pulte. V každodennej ponuke u nás nájdete šalát, vegetariánske a sladké jedlo a jedlá z rôznych druhov mäsa.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2634565  Dátum zverejnenia: 13.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou