Konštruktér

EMTEST, a. s.

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj konštrukcii mechanických časti elektrotechnických zariadení,
- komunikácia so zákazníkmi,
- komplexné spracovanie konštrukčnej dokumentácie,tvorba 3D
modelov, tvorba výkresov zostáv, dielov, kusovníkov,
- príprava výrobnej dokumentácie, vytváranieDXF súborov,

Ponúkame:
- prácu na zaujímavých medzinárodných projektoch so zameraním pre dopravu,
- motivačný odmeňovací systém (odmeny závisia na osobných výkonoch),
- odborný a personálny rozvoj,
- práca s najnovšími technológiami,
- priateľská firemná kultúra,
- flexibilný pracovný čas

Záujemcovia o prácu pošlú e-mailom motivačný list a životopis, v ktorom je nutné uviesť súhlas na spracovanie osobných údajov v súlade s Zákonom č. 122/2013 o ochrane osobných údajov do 15.05.2017. Všetky ponuky budú posudzované, ale kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Solid Edge - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť pracovať v tíme,
- pozitívny a aktívny prístup k práci,
- vysoké pracovné nasadenie,
- spoľahlivosť samostatnosť, systematickosť, presnosť

Spoločnosť EMTEST, a.s. ako systémový integrátor ponúka už vyše 30 rokov komplexné riešenia pokrývajúce celé spektrum hardvérového a softvérového vybavenia IT systémov.
Spoločnosť všetky svoje produkty vyvíja, vyrába, predáva, nasadzuje priamo alebo prostredníctvom partnerov u zákazníkov a servisuje. Úspešne expanduje do krajín EU aj za hranice Európy.
Všetky pre Vás dôležité informácie o spoločnosti Vám radi poskytneme na pracovnom stretnutí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 867790  Dátum zverejnenia: 19.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou