IT technik/správca počítačovej siete

EMTEST, a. s.

Miesto práce
Bánovská cesta 7, Žilina, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o interný chod hardvérovej a sieťovej infraštruktúry,
- inštalácia PC, serverov/virtuálnych serverov, databáz,
- konfigurácia AP, routrov, switchov,
- systémová podpora v rámci projektov spoločnosti.

- zaujímavá a perspektívna práca na projektoch pre zahraničných zákazníkov,
- práca s najnovšími technológiami,
- motivačné mesačné mzdové ohodnotenie v závislosti od pracovných výkonov,
- odborný a personálny rozvoj v dynamickom kolektíve,
- priateľská firemná kultúra,
- zábavné teambuildingové akcie,
- flexibilný pracovný čas.

Záujemcovia o prácu pošlú e-mailom motivačný list a životopis, v ktorom je nutné uviesť súhlas na spracovanie osobných údajov v súlade so Zákonom č. 122/2013 o ochrane osobných údajov do 16.07.2017. Všetky ponuky budú posudzované, ale kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ďalšie požiadavky na uchádzača
- požadované aspoň základné znalosti v oblasti administrácie a správy serverov na platforme MS Windows, Linux, správy serverovej farmy a virtuálizácie serverov,
- zodpovednosť za riešenie technických incidentov,
- požadované dobré komunikačné schopnosti, flexibilita a zodpovedný prístup k práci.

Spoločnosť EMTEST, a.s. ako systémový integrátor ponúka už vyše 30 rokov komplexné riešenia pokrývajúce celé spektrum hardvérového a softvérového vybavenia IT systémov.
Spoločnosť všetky svoje produkty vyvíja, vyrába, predáva, nasadzuje priamo alebo prostredníctvom partnerov u zákazníkov a servisuje. Úspešne expanduje do krajín EU aj za hranice Európy.
Všetky pre Vás dôležité informácie o spoločnosti Vám radi poskytneme na pracovnom stretnutí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3103610  Dátum zverejnenia: 15.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou