Obrábač kovov

EMTEST, a. s.

Bánovská cesta 7, 010 01 Žilina, Žilinský kraj, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v mechanickej dielni so zameraním na obrábanie kovov:
- zváranie kovov,
- brúsenie kovov,
- mechanické práce vo výrobe podľa potreby,
- montáž výrobkov,

Ponúkame:
- motivačný odmeňovací systém (odmeny závisia na osobných výkonoch),
- odborný a personálny rozvoj,
- priateľská firemná kultúra,

Záujemcovia o prácu pošlú e-mailom motivačný list a životopis, v ktorom je nutné uviesť súhlas na spracovanie osobných údajov v súlade so Zákonom č. 122/2013 o ochrane osobných údajov do 15.9.2017 Všetky ponuky budú posudzované, ale kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prednosť majú uchádzači so zváračským preukazom,
- pozitívny a aktívny prístup k práci,
- vysoké pracovné nasadenie,
- manuálna zručnosť,
- spoľahlivosť samostatnosť, systematickosť, presnosť
- vek nad 18 rokov

Spoločnosť EMTEST, a.s. ako systémový integrátor ponúka už vyše 30 rokov komplexné riešenia pokrývajúce celé spektrum hardvérového a softvérového vybavenia IT systémov.
Spoločnosť všetky svoje produkty vyvíja, vyrába, predáva, nasadzuje priamo alebo prostredníctvom partnerov u zákazníkov a servisuje. Úspešne expanduje do krajín EU aj za hranice Európy.
Všetky pre Vás dôležité informácie o spoločnosti Vám radi poskytneme na pracovnom stretnutí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3065614  Dátum zverejnenia: 15.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou