Marketingový manažér /Account manager

EMTEST, a. s.

Žilina - vyžadujú sa pracovné cesty do zahraničia, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako skúsený a profesionálny marketingový manažér bude zabezpečovať podporu predaja partnerom v rámci krajín EÚ a mimo krajín EU. Bude pripravovať prezentácie IT systémov v doprave pre klientov a koordinovať spoluprácu medzi zúčastnenými stranami ( firma, regionálny partner, koncový klient) a pracovať na dlhodobých obchodných kontraktoch.

Ponúkame:
- prácu na zaujímavých medzinárodných projektoch so zameraním pre dopravu,
- motivačný odmeňovací systém (odmeny závisia na osobných výkonoch),
- odborný a personálny rozvoj,
- možnosť priamo ovplyvniť výsledky a medzinárodný úspech spoločnosti,
- práca s najnovšími technológiami

Záujemcovia o prácu pošlú e-mailom motivačný list a životopis, v ktorom je nutné uviesť súhlas na spracovanie osobných údajov v súlade s Zákonom č. 122/2013 o ochrane osobných údajov do 30.6.2017. Všetky ponuky budú posudzované, ale kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu .

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- osobnostné predpoklady a zručnosti, prax v obchode,
- plynulá znalosť AJ, znalosť aspoň jedného ďalšieho jazyka (nemecký, poľský, španielsky, prípadne iný ,
- schopnosť samostatne realizovať aj náročné obchodné prípady,
- aktívny a zákaznícky orientovaný prístup,
- skúsenosti alebo orientáciu v IT oblasti,
- schopnosť pracovať v tíme,
- pozitívny a aktívny prístup k práci,
- vysoké pracovné nasadenie,
- spoľahlivosť samostatnosť, systematickosť, presnosť

Spoločnosť EMTEST, a.s. ako systémový integrátor ponúka už vyše 30 rokov komplexné riešenia pokrývajúce celé spektrum hardvérového a softvérového vybavenia IT systémov.
Spoločnosť všetky svoje produkty vyvíja, vyrába, predáva, nasadzuje priamo alebo prostredníctvom partnerov u zákazníkov a servisuje. Úspešne expanduje do krajín EU aj za hranice Európy.
Všetky pre Vás dôležité informácie o spoločnosti Vám radi poskytneme na pracovnom stretnutí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2515565  Dátum zverejnenia: 5.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou