Pracovník zlievárne

EMPYRIUM s.r.o

Miesto práce
538 43 Třemošnice, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha lisu
- kontrola odlitků
- základní údržba stroje
- drobné opravy lisovacích forem

Zamestnanecké výhody, benefity

- Ubytovanie zdarma !!!
- možnost kariérního postupu
- jazykové kurzy a další vzdělávání
- výplatu pravidelně a včas
- pět týdnů dovolené
- příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 15 km)
- telefonování za zvýhodněný tarif
- závodního lékaře v areálu firmy
- závodní jídelnu a příspěvek na stravování
- příspěvek na pojištění odpovědnosti za škody (po odpracování 12 měsíců)
- věrnostní odměny

Informácie o výberovom konaní

KOVOLIS HEDVIKOV a.s. je společnost s dlouholetou tradicí a největší komerční slévárnou v České republice.
Naše hliníkové odlitky vznikají litím pod tlakem a téměř všechny jsou určeny pro automobilový průmysl.
Můžete je tak vidět pod kapotou vozů mnoha známých světových značek, jako je VW, Audi, Mercedes,
BMW, Volvo, … a další

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- vyučení v technickém oboru výhodou
- praxe ve výrobě, v obsluze strojního zařízení výhodou
- manuální zručnost, zodpovědnost
- spolehlivost
- flexibilitu a schopnost učit se nové věci
- ochotu učit se novým věcem
- ochotu pracovat ve směnném provoze

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Společnost Empyrium s.r.o byla založena v
červnu roku 2006. Zabýváme se zprostředkováním
zaměstnání a vykonáváme svou činnost na základě
povolení Ministerstva práce a sociálních věcí ČR od roku
2013. Také splňujeme podmínku povinného pojištění
agentur práce proti úpadku. (Přílohy)
Naše společnost se rychle rozvíjí. Od března
2014 spolupracujeme s United Bakeries, a.s, a o měsíc
později se stali našimi klienty KOVOLIS HEDVIKOV, a.s a
ČKD Kutná Hora, a.s. Rozšiřujeme své obzory a
zaměřujeme nejen na český, ale i na mezinárodní trh. Od
roku 2012 úspěšně působíme v Polsku.
Cíl naši agentury – pomáháme rozvíjet
podnikání našich klientů, pomocí výběru a školení
zaměstnanců.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2961483  Dátum zverejnenia: 6.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou