Mechanik jízdních kol/ Opravář jízdních kol / Montér jízdních kol (m/ž)

Emporon GmbH & Co. KG

Místo práce
Chemnitz, Německo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce
• Provádění servisních prohlídek jízdních kol a elektrokol
• Nástavby a přestavby jízdních kol a elektrokol
• Montáže jízdních kol a elektrokol
• Provádění odborných oprav, příp. výměna komponent u jízdních kol a elektrokol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• Pracovní poměr na plný úvazek
• Měsíční hrubý příjem ve výši 1 500 eur
• Převzetí výdajů za ubytování v Německu (náklady na cestu do a z Chemnitzu příp. Drážďan nebudou hrazeny)
• Práci v oddělení „FahrradFachwerkstatt“
• Datum nástupu je 1. 2. 2016; pracovní poměr skončí dne 17. 9. 2016

Informace o náboru

Hledáme zaměstnance pro tyto pobočky:
FahrradXXL Emporon
An der Markthalle 1
09111 Chemnitz

Overbeckstr. 39
01139 Dresden

Dohnaerstr. 250
01257 Dresden

Podání žádosti o místo:
Svou žádost obsahující významné informace společně s životopisem a fotografií zašlete prostřednictvím tlačítka „Podat žádost“

Kontaktní osoba
Nico Scheibe
017610321481

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - mírně pokročilý nebo
Německý jazyk - mírně pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
• Ukončené odborné vzdělání v oboru mechanik jízdních kol nebo delší praxi (minimálně 5 let) v oboru
• Zručnost a blízký vztah k jízdním kolům a elektrokolům
• Základní znalost němčiny a/nebo angličtiny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Fahrrad XXL Emporon GmbH & Co.KG, která byla založena v roce 2000, je obchodní společnost se zhruba 100 zaměstnanci, 4 pobočkami, centrálním skladem a celkovou prodejní plochou okolo 8 000 m². Společnost sídlí v Drážďanech a je součástí seskupení FahrradXXL Gruppe, které tvoří devět samostatných podniků se 14 pobočkami na celém území spolkové republiky. Sortiment tvoří jízdní kola všech kategorií, elektrokola, náhradní díly, ale také veškeré příslušenství, například cyklistické oblečení, knihy a mapy. Skupina FahrradXXL společně provozuje také internetový obchod pod názvem www.fahrradxxl.de. Díky svému zaměření na individuální požadavky zákazníků a expanzivní obchodní politice dnes patří k předním prodejcům jízdních kol v Německu.

Adresa společnosti

Dohnaer Str. 250

Kontakt

ID: 2411160  Dátum zverejnenia: 27.1.2016