Skladník , vozíčkar Prešov jednozmenná prevádzka

EMPIRIA

Miesto práce
Prešov, Budovateľská 34/D, okres Prešov
Termín nástupu
15.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat 600€ v hrubom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- naskladňovanie, vyskladňovanie , inventúra tovaru
- výdaj tovaru konečnému spotrebiteľovi
- práca s technickými zariadeniami (skener)
- inventúra tovarových zásob

- dobré pracovné podmienky, vykurovaný sklad
- kvalitné pracovné odevy, sociálne istoty
- obedy zabezpečené priamo na prevádzke
- práca iba počas dňa od 7:00 do 15:30, alebo od 7:30 do 16:00
- stabilná práca v rozrastajúcej sa spoločnosti
- príležitosť na rozšírenie vedomostí a ďalšie odborné vzdelávanie
- základný plat, mesačné odmeny za výkon, preplatené nadčasy, koncoročné odmeny

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom a motivačným listom v slovenskom jazyku na e-mail: [email protected]

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Vodičský preukaz

B

- technické myslenie
- prax na VZV, prax v skladenie nie je podmienkou, iba výhodou
- lojalita
-zodpovednosť, samostatnosť, systematickosť
- zmysel pre poriadok
- ochota učiť sa a zdokonaľovať sa

Sme slovenská firma, ktorá je na trhu od roku 1991 a zaoberáme sa veľkoobchodom v oblasti: voda, kúrenie, plyn, sanitárna keramika pre montážne firmy.
Sme EMPIRIA - srdce Vášho domova.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3018462  Dátum zverejnenia: 18.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat 600€ v hrubom