Obchodný manažér Poprad, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa

EMPIRIA

Teplická 4902, Poprad, okres Poprad, okres Stará Ľubovňa, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o pridelených zákazníkov
- vedenie obchodného prípadu
- odborné poradenstvo v oblasti voda, kúrenie, plyn
- vypracovávanie cenových ponúk a objednávok
- spolupráca s asistentom

- pridelené služobné auto, notebook, telefón, mobilný internet
- možnosť používania služobného auta aj na súkromné účely
- stabilná práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti
- odborné zaškolenie
- základný plat + osobné ohodnotenie+ mesačná odmena za obrat+diéty
- práca v priateľskom kolektíve
- možnosť stáleho odborného vzdelávania
- profesný rast

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Vašu žiadosť, motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku na e-mail:[email protected].

Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba vybraných záujemcov s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné, technické, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- zodpovednosť, samostatnosť, systematickosť
- orientácia na cieľ
- obchodné zručnosti
- výhodou, nie podmienkou je znalosť sortimentu voda, kúrenie, plyn, sanitárna keramika
- zvládanie stresových situácií
- vysoká lojalita
- ochota učiť sa a zdokonaľovať sa
- dobré počítačové znalosti

Sme slovenská firma, ktorá je na trhu od roku 1991 a zaoberáme sa veľkoobchodom v oblasti: voda, kúrenie, plyn, sanitárna keramika pre montážne firmy.
Sme EMPIRIA - srdce Vášho domova.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2504774  Dátum zverejnenia: 6.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou