Lektor/-ka Brick by Brick-inovatívne vzdelávanie detí s LEGO-m

EMPIRE Kids s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
7-9€/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád tvoríš a hráš sa s Legom? Máš pozitívny vzťah k deťom a skúsenosti s prácou s nimi (napr. letné tábory, krúžkové aktivity, vyučovanie a pod)? Si kreatívny, dynamický, samostatný a spoľahlivý? Máš záujem pracovať v medzinárodnej vzdelávacej inštitúcii s inovatívnym prístupom ku vzdelávaniu? Tak potom hľadáme práve teba.
Sme spoločnosť s niekoľkoročnou praxou v organizovaní krúžkov a letných táborov pre deti vo veku 3-12 rokov. V našom portfóliu ponúkame aj licencovaný projekt zameraný na vzdelávanie detí prostredníctvom Lego kociek, ktorý vznikol v USA, a my ho prinášame na Slovensko. Ide o inovatívne vzdelávacie programy zamerané na prírodné vedy, technológiu, inžinierstvo a matematiku, ktoré sú deťom sprostredkované zaujímavým a vysoko praktickým spôsobom.
Pracovná náplň:
- Vedenie krúžkov a táborov pre deti licencovanou metódou Brick by Brick, ktorá vznikla v USA a prináša na Slovensko ucelený metodický koncept vzdelávania detí prostredníctvom Lego kociek.
- Poskytovanie odborného výkladu k témam, asistencia deťom pri skladaní modelov z Lego kociek, supervízia detí pri voľnej hre a ďalších aktivitách spojených s programom
- Príprava pracovného priestoru, manipulácia s Lego setmi, upratovanie priestoru po ukončení programu
- Animátorské zastrešenie programu
- Možnosť učiť formou Brick by Brick na materských a základných školách v Bratislave
- Možnosť viesť narodeninové oslavy s tématikou Brick by Brick v našom centre
- Možnosť zúčastniť sa ako lektor/-ka detí rôznych korporátnych akcií

- Kompletné zaškolenie a poskytnutie metodických podkladov a plánov pre vedenie vzdelávacích programov – všetko potrebné pre profesionálny štart
- tréningy a školenia zamerané na ďalší profesionálny rast inštruktorov, rozširovanie portfólia
- priateľské a príjemné pracovné prostredie, mladý kolektív s dôrazom na osobnostný a profesionálny rast každého člena tímu
- možnosť naučiť sa nové prístupy ku vzdelávaniu detí
- možnosť získať skúsenosti s prácou s deťmi vo veku 3-13 rokov
- teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujem naučiť sa nové prístupy vo vzdelávaní detí
Pozitívny prístup ku deťom
Pedagogické zručnosti
Zodpovedný prístup ku povinnostiam

Spoločnosť sa venuje aj organizovaniu denných a pobytových táborov v Bratislave, Trnave, Trenčíne a v Žiline a iným animátorským aktivitám pre deti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3163143  Dátum zverejnenia: 17.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7-9€/hodina