Lektor/-ka Brick by Brick-inovatívne vzdelávanie detí s LEGO-m

EMPIRE SK s. r. o.

Centrum kreatívneho vzdelávania, Martinčekova 13, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
03.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
7-9€/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád tvoríš a hráš sa s Legom? Máš pozitívny vzťah k deťom a skúsenosti s prácou s nimi (napr. letné tábory, krúžkové aktivity, vyučovanie a pod)? Si kreatívny, dynamický, samostatný a spoľahlivý? Máš záujem pracovať v medzinárodnej vzdelávacej inštitúcii s inovatívnym prístupom ku vzdelávaniu? Tak potom hľadáme práve teba.
Sme spoločnosť s niekoľkoročnou praxou v organizovaní krúžkov a letných táborov pre deti vo veku 3-12 rokov. V našom portfóliu ponúkame aj licencovaný projekt zameraný na vzdelávanie detí prostredníctvom Lego kociek, ktorý vznikol v USA, a my ho prinášame na Slovensko. Ide o inovatívne vzdelávacie programy zamerané na prírodné vedy, technológiu, inžinierstvo a matematiku, ktoré sú deťom sprostredkované zaujímavým a vysoko praktickým spôsobom.
Pracovná náplň:
- Vedenie krúžkov a táborov pre deti licencovanou metódou Brick-by-brick, ktorá vznikla v USA a prináša na Slovensko ucelený metodický koncept vzdelávania detí prostredníctvom Lego kociek.
- Poskytovanie odborného výkladu k témam, asistencia deťom pri skladaní modelov z Lego kociek, supervízia detí pri voľnej hre a ďalších aktivitách spojených s programom
- Príprava pracovného priestoru, manipulácia s Lego setmi, upratovanie priestoru po ukončení programu
- Animátorské zastrešenie programu
- Možnosť učiť formou Brick by Brick na materských a základných školách v Bratislave
- Možnosť viesť narodeninové oslavy s tématikou Brick by Brick v našom centre
- Možnosť zúčastniť sa ako lektor/-ka detí rôznych korporátnych akcií

- Kompletné zaškolenie a poskytnutie metodických podkladov a plánov pre vedenie vzdelávacích programov – všetko potrebné pre profesionálny štart
- tréningy a školenia zamerané na ďalší profesionálny rast inštruktorov, rozširovanie portfólia
- priateľské a príjemné pracovné prostredie, mladý kolektív s dôrazom na osobnostný a profesionálny rast každého člena tímu
- možnosť naučiť sa nové prístupy ku vzdelávaniu detí
- možnosť získať skúsenosti s prácou s deťmi vo veku 3-13 rokov
- teambuildingy

Informácie o výberovom konaní

Ak máte o pozíciu záujem, pošlite svoj životopis na adresu:
[email protected]

Ak máte záujem dozvedieť sa viac o našej spoločnosti, navštívte náš web: www.wattsenglish.sk alebo www.brickbybrick.sk . Z dôvodu vysokého počtu uchádzačov o túto pozíciu, budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú potrebné požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Znalosť anglického jazyka veľkou výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pedagogické zručnosti (schopnosť zaujať poslucháčov, udržať si ich pozornosť a zrozumiteľne vysvetliť látku, citlivý prístup ku deťom, empatia)
Prezentačné zručnosti (profesionálne vystupovanie, koherentný ústny prejav, príjemné správanie)
Animátorské zručnosti (schopnosť deti zabaviť)
Aktívny vodič výhodou (vlastné auto tiež výhodou)

O spoločnosti EMPIRE:

• Založená v roku 2004
• Líder v inovatívnom vzdelávaní jazykov a zručností
• Programy vyučované licencovanými „edutainment“ metódami
• V súčasnosti pôsobenie v SR a ČR
• 3 vlastné pobočky (BA, KE a Praha)
• Viac ako 10.000 študentov ročne
• Vlastná sieť licencovaných centier v SR a ČR
• Viac ako 150 lektorov
ID: 2817411  Dátum zverejnenia: 3.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7-9€/hodina