Lektor/-ka Brick by Brick-inovatívne vzdelávanie detí

EMPIRE jazyková škola

Miesto práce
Brick by Brick centrum, Martinčekova 13, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
7€/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád tvoríš a hráš sa s Legom? Máš pozitívny vzťah k deťom a skúsenosti s prácou s nimi (napr. letné tábory, krúžkové aktivity, vyučovanie a pod)? Si kreatívny, dynamický, samostatný a spoľahlivý? Máš záujem pracovať v medzinárodnej vzdelávacej inštitúcii s inovatívnym prístupom ku vzdelávaniu? Tak potom hľadáme práve teba.
Sme britská spoločnosť s 10ročnou praxou v organizovaní kurzov angličtiny a letných táborov pre deti vo veku 3-12 rokov. V našom portfóliu ponúkame aj licencovaný projekt zameraný na vzdelávanie detí prostredníctvom Lego kociek, ktorý vznikol v USA, a my ho prinášame na Slovensko. Ide o inovatívne vzdelávacie programy zamerané na prírodné vedy, technológiu, inžinierstvo a matematiku, ktoré sú deťom sprostredkované zaujímavým a vysoko praktickým spôsobom.
Pracovná náplň:
- Vedenie kurzov a táborov licencovanou metódou Brick-by-brick, ktorá vznikla v USA a prináša na Slovensko ucelený metodický koncept vzdelávania detí prostredníctvom Lego kociek.
- Poskytovanie odborného výkladu k témam, asistencia deťom pri skladaní modelov z Lego kociek, supervízia detí pri free play a ďalších aktivitách spojených s programom
- Príprava pracovného priestoru, manipulácia s Lego setmi, upratovanie priestoru po ukončení programu
- Animátorské zastrešenie programu
- Možnosť učiť formou Brick by Brick na materských a základných školách v Bratislave
- Možnosť viesť narodeninové oslavy s tématikou Brick by Brick v našom centre
- Možnosť zúčastniť sa ako lektor/-ka detí rôznych korporátnych akcií

- Kompletné zaškolenie a poskytnutie metodických podkladov a plánov pre vedenie vzdelávacích programov – všetko potrebné pre profesionálny štart
- tréningy a workshopy zamerané na ďalší profesionálny rast inštruktorov, rozširovanie portfólia
- priateľské a príjemné pracovné prostredie, mladý kolektív s dôrazom na osobnostný a profesionálny rast každého člena tímu
- možnosť naučiť sa nové prístupy ku vzdelávaniu detí
- možnosť získať skúsenosti s prácou s deťmi vo veku 3-13 rokov

Ak máte o pozíciu záujem, pošlite svoje CV a motivačný list na adresu:
hrusovska@empire-skola.sk

Ak máte záujem dozvedieť sa viac o našej spoločnosti navštívte náš web: www.wattsenglish.sk alebo www.brickbybrick.sk . Z dôvodu vysokého počtu uchádzačov o túto pozíciu, budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú potrebné požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Znalosť anglického jazyka veľkou výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pedagogické zručnosti (schopnosť zaujať poslucháčov, udržať si ich pozornosť a zrozumiteľne vysvetliť látku, citlivý prístup ku deťom, empatia)
Prezentačné zručnosti (profesionálne vystupovanie, koherentný ústny prejav, príjemné správanie)

Empire is a well-established language school in Slovakia and The Czech Republic and is active in public and corporate segments. Since April 2011 we have been implementing a new addition to the Slovak language market that specializes in English courses for children: WattsEnglish®

Martinčekova 13
82101 Bratislava
ID: 2817411   Dátum zverejnenia: 18.11.2016