Samostatná účtovníčka

EMPIRE SK s. r. o.

Miesto práce
Pri Starej Prachárni 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plná zodpovednosť za samostatné vedenie účtovníctva
- spracovanie došlých faktúr, vystavovanie vyšlých faktúr, kontrola saldokonta
- realizácia platieb, účtovanie banky, pokladne, uzávierky ECR, časové rozlíšenia
- prijímanie tovaru na sklad, kontrola skladového hospodárstva
- mesačné hlásenia DPH a KV
- pravidelne mesačné, kvartálne a ročné uzávierky

• príležitosť sa sebarealizovať v rozvíjajúcej inovatívnej spoločnosti

Vážený uchádzač o pracovné miesto, chceli by sme Vás informovať že všetky CV bude selektovať a vybraných uchádzačov kontaktovať spoločnosť Human Inside

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• Samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
• Precíznosť a schopnosť analytického myslenia
• Flexibilný a pozitívny prístup k práci a zvereným úlohám
• Príjemné vystupovanie a pozitívna komunikácia smerom k ľuďom
• Odborná znalosť v podvojnom účtovníctve, fakturácii
• Minimálne 3 roky skúsenosti na pozícii Samostatná účtovníčka
• Skúsenosti s prácou v programe Omega a Multicash sú výhodou

O spoločnosti EMPIRE:

• Založená v roku 2004
• Líder v inovatívnom vzdelávaní jazykov a zručností
• Programy vyučované licencovanými „edutainment“ metódami
• V súčasnosti pôsobenie v SR a ČR
• 3 vlastné pobočky (BA, KE a Praha)
• Viac ako 10.000 študentov ročne
• Vlastná sieť licencovaných centier v SR a ČR
• Viac ako 150 lektorov
ID: 2426930  Dátum zverejnenia: 8.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce finančné ohodnotenie