Dávame si extrémne záležať na tom, aby nás práca bavila.
Pretože si myslíme, že keď človeka jeho práca baví, je v tom dobrý.
A keď je v tom dobrý, sme s ním spokojní. A keď sme s ním spokojní, postaráme sa, aby bol aj on :)

Licencovaný lektor angličtiny/nemčiny s cieľom založenia vlastnej školy

  • Miesto práce: Malacky, Senec, Senica, Skalica, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Púchov, Zlaté Moravce, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Námestovo, Tvrdošín, Banská Štiavnica, Detva, Krupina, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Levoča, Medzilaborce, Sabinov, Snina, Stropkov, Vranov nad Topľou, Gelnica, Michalovce, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
  • Ponúkaný plat (brutto): Nezávislá pozícia, plat v réžii príjemcu licencie
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Samostatné riadenie výučby angličtiny/nemčiny a iných cudzích jazykov inovatívnymi licencovanými metódami vo vybraných mestách SR po odkúpení licencie na vzdelávacie produkty.
Iné výhody
Možnosť získania licencie na inovatívnu metódu výučby cudzích jazykov- Direct Method.
Lektor od nás dostane kompletné know-how, školenie a metodickú podporu. Vďaka územnej ochrane získate konkurenčnú výhodu na trhu vzdelávania vo Vašom meste. Viac info nájdete na: http://empire-skola.sk/franchising/

- Odlíšte sa od konkurencie
- Aplikujte inovatívne metódy
- Podnikajte s licenciou a územnou ochranou
- Získajte metodickú aj organizačnú podporu našej jazykovej školy EMPIRE
- Využívajte naše skúsenosti

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
Pedagogika, manažment, obchod
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - expert, tlmočenie alebo Nemecký jazyk - expert, tlmočenie alebo Španielsky jazyk - expert, tlmočenie
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
Podnikateľský duch, samostatnosť, dobrá úroveň cieľového jazyka, pedagogické schopnosti, ochota učiť sa nové veci, flexibilita.

EMPIRE je etablovaná jazyková škola na slovenskom a českom trhu, ktorá pôsobí vo verejnom a firemnom segmente. Sme špecialistami na výučbu cudzích jazykov.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Iné vzdelávacie organizácie
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 30.9.2014

Prosíme priložiť CV v slovenskom a anglickom/nemeckom jazyku. Kontaktovaní budú IBA VHODNÍ uchádzači, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.
Adresa spoločnosti
EMPIRE SK s. r. o. Prevádzka EMPIRE jazyková škola
Pri Starej Prachárni 14 Zobraziť na mape
831 04 Bratislava
Kontakt
Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Ležanská
Tel.: +421 (0) 907 828 846
E-mail: poslať životopis
ID: 1436024   Dátum zverejnenia: 11.8.2014
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke

EMPIRE jazyková škola