Lekár - Pediater

EMPIRE GROUP, s.r.o

Bratislava- pediatrická ambulancia SU DTaRCH, n.o.Dolný Smokovec Na Križovatkách 80/A Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
V zmysle zákona o platoch lekárov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovať špecializovanú ambulantnú starostlivosť v rozsahu príslušnej špecializácie pre deti a dorast
-samostatne vykonavať preventívnu,diagnostickú a liečebnú činnosť v príslušnom odbore
-vykonávať a zabezpečovať preventívnu zdravotnú starostlivosť pre jednotlive vekove skupiny deti a dorastencov
-odosielať dispenzarizovaných pacientov na dispenzárne kontroly k špecialistom
-vykonávať povinne očkovania poistencov detského veku, viesť evidenciu a podpisovať dohody o poskytovaní zdravotnej starostlivosti s poistencami zdravotných poisťovni

pravidelne školenia v odbore

Ak vás táto pozícia zaujala a splňate uvedené kvalifikačné predpoklady ,zašlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom na dole uvedenú e-mailovú adresu.
V súlade so zákonom č.122/2013 Z.z. vo svojom životopise alebo v žiadosti,prosím,uvete svoj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov Srobarov ústav detskej TaRCH,n.o. Dolný Smokovec

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekárske,špecializačna skúška v odbore pediatria

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

-Ukončené špecializačné štúdium v odbore pediater
-Pro- klientský prístup
-Vysoká odbornosť
-Pracovne nasadenie
-Záujem o odborný a osobný rast

Verejna lekaren.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1577717  Dátum zverejnenia: 16.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V zmysle zákona o platoch lekárov