Logistik/skladník

empea, s.r.o.

Miesto práce
Trstínska 9, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky budú upresnené na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem, evidencia, výdaj a rozvoz propagačných materiálov a tovaru
Balenie/príprava materiálu a tovaru na distribúciu
Špedícia/Logistika
Práca s PC a mobilnou aplikáciou

práca v stabilnej spoločnosti
mladý, priateľský a dynamický kolektív

Do nášho tímu hľadáme spoľahlivého a zodpovedného člena, ktorý má skúsenosti s prácou v logistike, ovláda prácu s PC, má rád nové technológie a je skúsený vodič.

Prosíme uchádzačov, aby vo svojej reakcii uviedli predpokladaný termín nástupu a očakávanú mzdu v hrubom.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za ich reakciu, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov prostredníctvom e-mailovej správy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná iba pre muža.
Prax na podobnej pozícii, ovládanie práce s PC a vodičský preukaz skupiny B+B1 sú nevyhnutné.
Ďalšie požiadavky: zodpovednosť, spoľahlivosť, tímový duch, odolnosť voči stresu, flexibilita, pozitívny prístup.

Agentúra empea, s.r.o. sa zaoberá podporou predaja, merchandisingovými službami, hosteskovými prezentáciami, vedením externého obchodného tímu, outsourcingom a náborom pre partnerov v oblasti rýchloobrátkového tovaru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2889237  Dátum zverejnenia: 13.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky budú upresnené na pracovnom pohovore