Supervízor promo akcií

empea, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

dozor nad promo akciami, eventami, organizačné zabezpečenie, komunikácia s hosteskami, promotérkami.
V prípade, že nemáte s týmto typom práce žiadne skúsenosti, prípadne o nej chcete nadobudnúť lepšiu predstavu, môžete pre nás začať pracovať ako hosteska/ promotérka, hostes/ promotér.

- mladý a priateľský kolektív
- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť pracovať na 1/2 úväzok, prípadne na živnosť

Hľadáme supervízora pre Bratislavu a supervízora pre Košice/Prešov.

Tiež hľadáme zodpovedné a flexibilné hostesky/ promotérky a hostesov/ promotérov s autom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- flexibilná a energická osobnosť
- samostatnosť
- výborné komunikačné zručnosti
- chuť pracovať s ľuďmi
- odolnosť voči stresu
- vlastné auto, aktívny vodič

Agentúra empea, s.r.o. sa zaoberá podporou predaja, merchandisingovými službami, hosteskovými prezentáciami, vedením externého obchodného tímu, outsourcingom a náborom pre partnerov v oblasti rýchloobrátkového tovaru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2116414  Dátum zverejnenia: 21.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore