Vedúci obchodný manažér - líder

EMPATE Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 3000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste dravý a plne samostatný obchodník zo skúsenosťami? Poďte budovať kariéru do EMPATE.

Naša spoločnosť zaoberajúca sa výrobou moderných schodísk, zábradlí, sklenených dverí, stien a prístreškov, všetko so sklom, oceľou, nerezom, drevom, kameňom a corianom, s vlastnou výrobou, hľadá skúseného vedúceho obchodnýho manažéra.

Viete navyše plynule hovorenú nemčinou (nie je podmienkou)? Môžete obsiahnuť rakúsky trh, ktorý je plný príležitostí!

Náplň práce:
• posúvať sám seba a spoločnosť vpred
• práca prevažne v teréne pri hľadaní obchodných príležitostí
• aktívnu obchodnú činnosť
• akvizície nových klientov
• spolutvorbu a implementácia stratégie obchodu
• udržiavanie vzťahov s kľúčovými klientmi
• spracovanie, tvorba návrhov a cenových ponúk
• zameriavanie u klientov u objednaných zákaziek
• vedenie a budovanie pobočky spoločnosti

ponúkame:
• kompletné mesačné zaškolenie produktov a obchodných metodík
• motivujúce finančné ohodnotenie
• samostatnú pozíciu so zodpovednosťou
• možnosť osobného rastu
• príjemné pracovné prostredie

Zamestnanecké výhody, benefity:
• služobný telefón
• notebook
• služobné vozidlo
• Provízie z predaja
• Zľava na firemné produkty / služby
• Vzdelávacie kurzy, školenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požiadavky:
• obchodná dravosť
• znalosť aktívneho obchodu
• vzdelanie technického smeru
• znalosť CAD programov
• aktívna znalosť nemeckého jazyka veľkou výhodou
• silná a dynamická osobnosť so sedliackym rozumom
• minimálne 3 roky skúseností s aktívnym vyhľadávaním obchodným príležitostí
• skúsenosti so zameriavaním
• vodičský preukaz skupina B

Spoločnosť EMPATE sa špecializuje na výrobu moderných schodísk a zábradlí.

Do nášho výrobného programu patrí nielen rozsiahla ponuka štandardizované modelového radu schodísk a zábradlia, ale vieme splniť aj originálnych návrhy architektov a projektantov. Medzi našich zákazníkov patria investori, stavebné firmy, developeri, výrobcovia drevostavieb či montovaných rodinných domov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2082084  Dátum zverejnenia: 15.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 3000 EUR/mesiac