Vedúci obchodno technický manažér / líder

EMPATE Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 2000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše spoločnosť hľadá do svojej pobočky dravého obchodného lídra a technického manažéra v jednej osobe. Si to ty? Tak nám napíš!

Čo budeš robiť?
• hlavná činnost: aktívna obchodná činnost v teréne pri hľadaní obchodných možností
• spracovanie, tvorba návrhov a cenových ponúk
• zameriavanie stavieb, prekreslenie zameranie do CAD SW
• spolutvorbu a implementácia stratégie obchodu
• vedenie a budovanie pobočky spoločnosti

ponúkame:
• motivujúce finančné ohodnotenie
• samostatnú pozíciu so zodpovednosťou
• možnosť osobného rastu
• služobný telefón
• notebook
• služobné vozidlo
• provize z prodeje
• sleva na firemní výrobky/služby
• práca na živnosť
• v prípade výborných úspechov ponúkneme prácu na plný úväzok
• vzdělávací kurzy, školení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požiadavky:
• znalosť aktívneho obchodu
• minimálne 3 roky skúseností s aktívnym vyhľadávaním obchodným príležitostí
• obchodná dravosť
• vzdelanie technického smeru podmienkou
• 3 roky skúseností na manažérskej pozícii v stavebníctve
• znalosť CAD programov podmienkou, 3D výhodou
• silná a dynamická osobnosť
• predpoklad rozvíjať a udržiavať vzťahy s kľúčovými klientmi
• skúsenosti so zameriavaním
• vodičský preukaz

Spoločnosť EMPATE sa špecializuje na výrobu moderných schodísk a zábradlí.

Do nášho výrobného programu patrí nielen rozsiahla ponuka štandardizované modelového radu schodísk a zábradlia, ale vieme splniť aj originálnych návrhy architektov a projektantov. Medzi našich zákazníkov patria investori, stavebné firmy, developeri, výrobcovia drevostavieb či montovaných rodinných domov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1789028  Dátum zverejnenia: 11.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 2000 EUR/mesiac