Obchodno-technický manažér

EMP, s.r.o.

Miesto práce
M.R.Štefánika 109, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, podľa skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:
- akvizícia nových zákazníkov
- získavanie nových zákaziek
- udržiavanie a rozvíjanie obchodných vzťahov
- zodpovednosť za plnenie obchodného plánu
- vytváranie cenových a technických ponúk a kalkulácií, návrh riešení
- dohľad nad zákazkami
- prezentácia spoločnosti, marketing
- reporting nadriadenému
- vedenie obchodnej a technickej agendy

- zodpovedajúce platové ohodnotenie
- motivačné odmeňovanie
- dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť
- možnosť profesného rastu v rámci spoločnosti

V prípade Vášho záujmu, zašlite štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom NA KONTAKTNÚ MAILOVÚ ADRESU.

Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky a predstavy o najvhodnejšom kandidátovi do 21 pracovných dní od ukončenia zverejnenia pracovnej ponuky.

Zároveň si Vás dovoľujeme si Vás upozorniť, že v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov, budú Vaše osobné údaje našou spoločnosťou naďalej spracovávané len na základe Vášho písomného súhlasu. Bez jeho doručenia bude Vaša žiadosť, spolu so všetkými prílohami v lehote 3 kalendárnych týždňov od jej obdržania vymazaná.

Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

priemyselná automatizácia

Počet rokov praxe

2

• nevyhnutná prax na obdobnej pracovnej pozícii v oblasti strojárstva
• komunikačné a predajné zručnosti
• cieľavedomý prístup a vysoké pracovné nasadenie
• kreativita a zodpovedný prístup k plneniu pracovných úloh
• schopnosť pracovať pod stresom a časovým tlakom
• skúsenosti v automobilovom priemysle výhodou

EMP, s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskej výroby a priemyselnej automatizácie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2036703  Dátum zverejnenia: 5.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, podľa skúsenosti