Produkt marketing manažer - elektro

EMOS spol. s r.o.

Místo práce
Přerov, Česká republika, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme schopné, proaktivní osoby s obchodně-manažerskými předpoklady, jejichž primárním posláním bude výběr vhodných produktů v sortimentu elektro včetně dodavatele a jejich zavedení do prodeje.

NÁPLŇ PRÁCE:

• Řízení produktového týmu (technik, nákupčí, popř. produktový specialista)
• Navrhování produktů pro realizaci a zavedení do prodeje (vyhledání produktu a dodavatele/výrobce, řízení cenové politiky, apod.),
• Sledování životního cyklu produktu, rozhodování o vyřazení produktu ze sortimentu
• Vyjednávání s dodavateli, návštěvy veletrhů a výrobních závodů
• Zajišťování podpory prodeje ve spolupráci s obchodním a marketingových oddělením
• Analýza situace o vývoji na trzích střední a východní Evropy v oblasti elektro-produktů, návrhy opatření
• Odpovědnost za správnost příslušných technicko správních dokumentů produktů vybraných do prodeje,
• Zajištění technicko informačního servisu zákazníkům,
• Zajištění celního zařazení svěřených produktů

NAŠE POŽADAVKY JSOU:

• VŠ, popř. SŠ (elektro obor výhodou)
• Praxe min. 2 roky v obchodní činnosti na obdobné pozici
• Zásadní je zaměření a orientace ve spotřebních elektro-produktech či bateriích
• Vyhl. 50 / 1978 Sb. výhodou
• Velmi dobrá znalost AJ (komunikace se zahraničními dodavateli)
• Manažerské a obchodní dovednosti
• Ochota samostatně cestovat v rámci ČR i zahraničí
• Znalost práce na PC (MS Office)
• Řidičský průkaz sk. „B“ (aktivní řidič)
• Komunikativní a prezentační dovednosti na vysoké úrovní
• Schopnost týmové práce
• Schopnost čelit konfliktním a stresovým situacím,
• Orientace na zákazníka
• Potřeba seberealizace a iniciativa

VYBRANÝM KANDIDÁTŮM NABÍZÍME:

• Náročnou práci s prostorem pro vlastní kreativitu a vysokým stupněm odpovědnosti za svěřenou sortimentní skupinu produktů
• Zázemí stabilní, ale dynamické společnosti s dlouholetou tradicí a výjimečným postavením na trhu
• Nadstandardní výdělek včetně motivační složky mzdy
• Možnost získání služebního vozu (v závislosti na charakteru práce)
• Možnost osobního i profesního růstu pro ty, kteří o to stojí
• Další zaměstnanecké benefity (firemní akce, stravenky, apod.)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 1922465  Dátum zverejnenia: 7.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.