Vedúci odbytu

EMOS SK s.r.o.

Miesto práce
Hlinícka 409/22, Bytča
Termín nástupu
ASAP
750€ v skúšobnej dobe; 900€ po skúšobnej dobe + odmena 400€ (cca) v závislosti od obratu spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia so zákazníkmi, získavanie a spracovanie objednávok, dobropisov
- Zodpovedá za databázu zákazníkov
- Dokonalá znalosť tovaru predávaného spoločnosťou EMOS SK s.r.o.
- Praktická znalosť skladového hospodárstva v informačnom systéme spoločnosti
- Praktická znalosť objednávkových zariadení (psion)
- Osobná zodpovednosť za celé oddelenie odbytu
- Zodpovedá za komunikáciu so skladom
- Zodpovedá za vedenie finančnej pokladne, fiškálneho modulu

- Práca v medzinárodnej dynamicky sa rozvíjajúcej a prosperujúcej spoločnosti
- Možnosť odborného a kariérneho rastu
- Dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- Istota stabilného príjmu
- Výplata 15. v mesiaci
- 13. - Vianočný plat
- Zamestnanecké zľavy
- Teambuildingové a rodinné akcie
- Vstupná lekárska prehliadka ZADARMO
- Práca s najmodernejšími technológiami

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť EMOS SK s.r.o. bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Strojopis - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dôslednosť
- Pozornosť
- Spoľahlivosť
- Zodpovednosť

Pobočka na Slovensku bola založená v roku 1993 ako spoločnosť s ručením obmedzeným pod názvom EMOS – elektro s.r.o. Od začiatku roka 2007 je spoločnosť EMOS SK, s.r.o. priamym dovozcom batérií a nabíjačiek GP Batteries na slovenský trh. Pobočku tvorí celkovo 47 zamestnancov. Spoločnosť EMOS SK si vybudovala trvalé miesto na trhu a stala sa jedným z najväčších dodávateľov elektropríslušenstva v Slovenskej republike.

Od roku 2022 je EMOS SK súčasť nadnárodnej skupiny LEGRAND, ktorá je celosvetovým špecialistom na elektrickú a digitálnu infraštruktúru a ponúka výrobky a riešenia s vysokou pridanou hodnotou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2340830  Dátum zverejnenia: 29.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750€ v skúšobnej dobe; 900€ po skúšobnej dobe + odmena 400€ (cca) v závislosti od obratu spoločnosti