Intership – Platená študentská stáž v EMM - Podpora projektov, asistent

EMM, spol. s r.o.

Miesto práce
Sekurisova 16, Bratislava
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naši kolegovia nám hovorili, že by medzi seba radi privítali nového kolegu / kolegyňu. Si komunikatívny/-a a pozitívne naladený/-á a rád/rada by si začal/-a pracovať? Rozbehni u nás svoju IT kariéru a získaj pracovné skúsenosti v stabilnej a dynamickej IT firme.

Čo budeš robiť?
Budeš sa zúčastňovať na denných briefingoch, stretnutiach a prezentáciách. Budeš vypomáhať s administráciou stretnutí, zápismi a admin prácou v rámci pridelených projektov. Práca s xls tabuľkami a wordom bude tvojou pravidelnou rutinou. Taktiež sa môžeš priučiť veľa pri preberaní servisných hlásení a príprave reportov.

Čo ti ponúkame?
• Práca v dynamicky sa rozrastajúcej spoločnosti
• Zaujímavé platové ohodnotenie
• Mladý kolektív
• Profesionálny rast a interné vzdelávanie
• Neformálne prostredie
• Teambuildingové akcie, spoločné raňajky
• Osobnostný rast

V prípade že ťa ponuka zaujala neváhaj, a zašli nám svoj životopis na [email protected]
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky. Tešíme sa na teba.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Čo od tebe očakávame?
• Aj keď si študent, budeš stabilnou súčasťou nášho tímu
• Očakávame od teba tímového ducha a zároveň schopnosť pracovať samostatne
• Základné IT zručnosti – Windows, Office, Skype
• Schopnosť komunikovať nielen v slovenčine, ale aj v ďalšom cudzom jazyku
• Veríme, že slová dochvíľnosť a zodpovednosť nie sú pre teba len prázdne termíny
• Chuť učiť sa nové veci

Spoločnosť EMM je stabilným lídrom v oblasti informačnej bezpečnosti už od roku 1991. Vytvárame bezchybne zladený orchester, v ktorom informačné technológie, ich zabezpečenie, technická bezpečnosť a následný servis hrajú v dokonalej harmónií. Našim klientom poskytujeme komplexný servis v oblasti IT technológií a ich bezpečnosti. Sme všade tam, kde treba chrániť hodnoty. Neváhaj a pridaj sa k nášmu tímu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3019271  Dátum zverejnenia: 18.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou