Technik špecialista pre TOB

EMM, spol. s r.o.

Miesto práce
Sekurisova 16, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naši kolegovia by medzi seba radi privítali nového kolegu. Si komunikatívny a pozitívne naladený a máš chuť pracovať? Príď a posilni náš team, získaj pracovné skúsenosti, nové znalosti a podpor svoj osobný rozvoj v stabilnej a dynamickej firme.
- Technik pre bezpečnostné systémy.
- Zabezpečuje a vykonáva návrhy riešenia ako aj realizácie bezpečnostných systémov.
- Implementácia systémov technickej a objektovej bezpečnosti.
- Vypracováva správy o vykonaných servisných a inštalačných prácach ako aj technické správy o prehliadkach a skúškach bezpečnostných systémov.
- Servis a podpora implementovaných systémov v oblasti technickej bezpečnosti.
- Zabezpečuje nákup vymedzeného sortimentu tovaru, materiálu a služieb.
- Administratívna činnosť, zakladanie písomností, zápis vykonaných činností.
- Podpora predaja systémov technickej bezpečnosti.
- Vykonáva akvizičnú činnosť za účelom získavania zákazníkov pre EMM a spolupracuje pri realizovaní obchodných prípadov.
- Spolupráca na projektoch bezpečnosti v časti technickej a objektovej bezpečnosti.
- Aktívna účasť na školení a zvyšovanie si odborných vedomostí a znalostí.
Popis vykonávanej činnosti:
V závislosti od Tvojich schopností a zručnosti ponúkame prácu na: príprave a realizácii projektov bezpečnostných systémov od návrhu (popis riešenia, kreslenie projektu, cenová ponuka), cez fyzickú montáž (vŕtanie, frézovanie, káblovanie, lištovanie), oživenie a naprogramovanie systému až po servis a revízie. Súčasťou práce je účasť na pracovných stretnutiach, administratívna činnosť vo forme evidencie a preberaní servisných hlásení, vytváraní objednávok, výdajok, ako aj podpora pri vypracovávaní kalkulácií. Práca s PC (xls tabuľky a word) bude každodennou rutinou.

• balík sociálnych výhod
• motivujúce pracovné prostredie a platové ohodnotenie
• služobný telefón
• práca v dynamicky sa rozrastajúcej spoločnosti
• profesionálny rast a interné vzdelávanie
• teambuildingové akcie, spoločné raňajky
• osobnostný rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Schopnosť čítať elektrické schémy (zapojenie technických komponentov) a projektovú dokumentáciu,
• Základné IT zručnosti - Windows, Office, Skype. Znalosť SQL a ORACLE - výhodou
• Skúsenosti so systémami SKV (WEGA, SALTO), PSN (Satel, DSC) a PTV (Samsung, Axis) - inštalácia a programovanie - výhodou
• Kvalita vykonávanej práce, včasnosť, presnosť.
• Možnosť zvýšenia Odbornej spôsobilosti v elektrotechnike podľa § 23 a 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.
• Preferované vlastnosti – flexibilita, komunikatívnosť, spoľahlivosť, ochota cestovať, schopnosť pracovať v tíme, technické a analytické myslenie, ochota učiť sa nové veci...

Spoločnosť EMM je stabilným lídrom v oblasti informačnej bezpečnosti už od roku 1991. Vytvárame bezchybne zladený orchester, v ktorom informačné technológie, ich zabezpečenie, technická bezpečnosť a následný servis hrajú v dokonalej harmónií. Našim klientom poskytujeme komplexný servis v oblasti IT technológií a ich bezpečnosti. Sme všade tam, kde treba chrániť hodnoty. Neváhaj a pridaj sa k nášmu tímu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2936039  Dátum zverejnenia: 26.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohoda