Produktový manažér

INVIZO s.r.o.

Miesto práce
Dúbravka, Bratislava
Termín nástupu
03.09.2017
zaujímavé výkonové odmeňovanie cca 600 - 1000 Eur /mesiac, dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu produktového manažéra prijmeme flexibilného technika so záujmom spoznať produkty elektronických zabezpečovacích systémov. Hlavná náplň práce je testovanie systémov, programovanie. Spolupracuje pri príprave cenových ponúk, navrhuje produkty do cenových ponúk, spolupracuje pri oživovaní systémov s technikmi spoločnosti. Ponúkame rýchlu možnosť kariérneho rastu na technika bezpečnostných systémov.

Práca v mladom, skúsenom kolektíve, možnosť pracovného postupu, príspevok na dôchodkové pripoistenie, zdravotná starostlivosť, mobilný telefón, odborné školenia.

Počas skúšobnej doby ponúkame dohodnutú pevnú sumu.
Ponúkame aj možnosť zaučenia do problematiky.

Kontaktovať budeme LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV. Spolu so životopisom pošlite aj súhlas na spracovávanie osobných údajov podľa zákona o ochrane osobných údajov.
Do predmetu emailu, prípadne list napíšte : Produktový manažér - výberové konanie

Pohovor bude dohodnutý telefonicky a konať sa bude v priestoroch spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Požadujeme:
- min. vzdelanie elektrotechnického zamerania
- bezúhonnosť doložená odpisom z registra trestov
- zodpovedajúce vystupovanie, časová flexibilita, samostatnosť a technické myslenie.

V INVIZO s.r.o. sa zameriavame na komplexné riešenia technického zabezpečenia budov na ochranu majetku a osôb a ďalšie technické vybavenie objektov, vrátane dochádzkových systémov či inteligentných inštalácií.
Na mieru navrhované systémy využívajúce najmodernejšie technológie, realizujeme na kľúč za pomoci vlastných, pravidelne preškoľovaných zamestnancov. Pri projektovaní a realizácii
dodržiavame predpísané postupy regulované platnými zákonmi, slovenskými aj medzinárodnými štandardmi a normami. Od vzniku našej spoločnosti v roku 1997, kedy sme sa odčlenili od spoločnosti EMM (zal. 1991), poskytujeme našim zákazníkom stabilné servisné zázemie. Naše služby sú dostupné na celom Slovensku prostredníctvom štyroch kamenných pobočiek v Bratislave, Žiline, Zvolene a Košiciach.
www.invizo.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 238097  Dátum zverejnenia: 21.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zaujímavé výkonové odmeňovanie cca 600 - 1000 Eur /mesiac, dohoda