Obchodný manažér pre predaj oceľových rúr

EMKAconsult s.r.o.

Miesto práce
okres Považská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne oslovovanie potenciálnych zákazníkov
- spracovanie dopytov, tvorba cenových ponúk a kalkulácií
- uzatváranie zmlúv s montážnymi firmami, aktívne vyhľadávanie nových montážnych spoločností
- riadenie prác na stavbách, vedenie stavebného denníka, komunikácia so stavbyvedúcimi
- spracovanie podkladov k fakturácii
- objednávanie spotrebného materiálu na stavby

- možnosť pracovať v podmienkach stabilnej a modernej spoločnosti
- zaujímavé platové podmienky
- program zamestnaneckých výhod (príspevok na šport, kultúru, regeneráciu, dovolenku)

Pozorne si prečítajte nižšie uvedený text, prosím, a priložte ho do svojho e-mailu.
Súhlasím, aby spoločnosť EMKAconsult s.r.o., so sídlom Belinského 20, Bratislava, (ďalej len spoločnosť), spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. 'O ochrane osobných údajov' v znení neskorších predpisov.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich podmienky, preto žiadame uchádzačov, aby sa s nimi dôkladne oboznámili.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Popredná nadnárodná obchodná a výrobná spoločnosť s výlučne slovenským kapitálom, ktorá stále expanduje.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, technika - stavebné, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Prax v obchodnej pozícii
Znalosť hutníckeho materiálu a osobitne oceľových rúr
Komunikatívnosť, flexibilita
Vytrvalosť, schopnosť presadiť sa, získať zákazníka
Orientácia na výsledok

Personálna spoločnosť, ktorá sa zaoberá poradenstvom, vyhľadávaním a výberom zamestnancov, organizovaním kurzov, seminárov a tréningov v oblasti manažmentu, rozvoja a riadenia firiem, spracovávaním účtovníctva a personalistiky.
ID: 1492067  Dátum zverejnenia: 8.10.2014