Office manager – nemecký jazyk

Emineo Partners - financial services, s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavovo nám. 7, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s administratívnou podporou, aktívnu znalosť nemeckého jazyka a láka Vás práca v mladom a dynamickom tíme? Obsadzujeme zaujímavú a veľmi rôznorodú pozíciu Office manager s možnosťou profesionálneho i osobnostného rastu. Ak hľadáte stabilnú spoločnosť, ktorá je otvorená novým nápadom, neváhajte a pošlite nám Váš životopis.
Na pozícií Office manager by ste zodpovedali za:
* komplexnú agendu súvisiacu s plynulým chodom kancelárie
* administratívnu a organizačnú podporu generálneho riaditeľa (organizácia meetingov, plánovanie a zabezpečenie služobných ciest)
* profesionálne privítanie klientov spoločnosti
* spracovanie korešpondencie, prijímanie hovorov, telefonickú a e-mailovú komunikáciu s klientmi i dodávateľmi spoločnosti (prevažne v nemeckom jazyku)
* prípravu dokumentov a jednoduchých prekladov v nemeckom jazyku
* komunikáciu s orgánmi štátnej správy
* prácu s pokladňou
* ostatné administratívne úlohy a zaujímavé projekty podľa zadania nadriadeného

* mladý a priateľský tím v stabilnej spoločnosti
* využívanie nemeckého jazyka na dennej báze
* možnosť zdokonaliť sa aj v anglickom jazyku
* príjemné pracovné prostredie v historickom centre mesta
* podpora kariérneho a osobnostného rastu
* pravidelné firemné akcie

Kvôli veľkému počtu uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Emineo Partners je firma, ktorá sa zaoberá službami pre firemnú klientelu. Klientom pomáhame už pri ich vzniku či už založením novej spoločnosti alebo odpredajom jednej z pripravených ready-made spoločností.
Našim klientov ponúkame komplexné spracovanie účtovníctva, miezd, daňové poradenstvo ako aj iné neštandardné služby, ktoré naši klienti v oblasti firemných financií vyžadujú.
Naša spoločnosť sa snaží klientom ponúkať nadštandardný servis vo forme individuálneho prístupu, vysokej kvalite servisu, hľadaní riešení na všetky požiadavky s ktorými sa klient na nás obráti a hlavne partnerským prístupom.
Našim klientom sa snažíme byť nielen dodávateľom služieb, ale sa snažíme byť partnermi našich klientov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poradenstvo v oblasti firemných financií

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
* prax v oblasti administratívnej podpory (môže byť aj počas štúdia)
* veľmi dobrá znalosť nemeckého jazyka (slovom aj písmom), anglický jazyk výhodou
* vynikajúce organizačné schopnosti a time management
* výborné komunikačné zručnosti, príjemné a profesionálne vystupovanie
* pozitívny prístup k riešeniu problémov a ochota pracovať na sebe
* samostatný a zodpovedný prístup k práci
* vysoká miera flexibility a lojality

ETL GLOBAL / EMINEO PARTNERS je poradenská spoločnosť, ktorá je súčasťou medzinárodnej poradenskej siete ETL GLOBAL, ktorá zastrešuje daňové kancelárie, advokátske kancelárie a účtovné spoločnosti.

Náš tím tvoria desiatky odborníkov z rôznych oblastí – daňoví poradcovia, audítor, právnici, advokáti, účtovníci, konzultanti a experti na firemné financie. To nám umožňuje reagovať na všetky potreby našich klientov veľmi promptne a flexibilne. Výnimkou nie sú 25 ročné skúsenosti členov nášho tímu vo vlastnom odbore.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3038227  Dátum zverejnenia: 29.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou