Junior office manager. Zaujímavá príležitosť pre absolventov s aktívnou nemčinou!

Emineo Partners - financial services, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš dynamickú a rôznorodú administratívnu pozíciu, kde by si mohol rozvíjať svoj potenciál? Máš aktívnu nemčinu, no neláka Ťa práca v kontaktnom centre? Zaujíma Ťa oblasť účtovníctva a daní? Naštartuj svoju kariéru na pozícii Office manager.
Ak sa rozhodneš prijať našu výzvu, budeš zodpovedný za:
* zabezpečenie plynulého chodu našej kancelárie v historickom centre mesta
* komplexnú podporu generálneho riaditeľa
* vítanie návštev, prvotný kontakt s klientmi spoločnosti
* telefonickú a emailovú komunikáciu s klientmi i dodávateľmi (prevažne v cudzom jazyku)
* prípravu rôznych dokumentov a preklady v nemčine
* komunikáciu s orgánmi štátnej správy
* prácu s pokladňou
* prinášanie nových nápadov na zlepšenie služieb spoločnosti
* prácu na rôznych zaujímavých projektoch

* mladý a priateľský tím, pohodová pracovná atmosféra
* každodenné využívanie nemčiny a možnosť zdokonaliť sa aj v angličtine
* atraktívne pracovné prostredie v historickom centre mesta
* možnosť kariérneho a osobnostného rastu
* priestor na realizáciu nápadov
* pravidelné firemné akcie

Kvôli veľkému počtu uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Emineo Partners je firma, ktorá sa zaoberá službami pre firemnú klientelu. Klientom pomáhame už pri ich vzniku či už založením novej spoločnosti alebo odpredajom jednej z pripravených ready-made spoločností.
Našim klientov ponúkame komplexné spracovanie účtovníctva, miezd, daňové poradenstvo ako aj iné neštandardné služby, ktoré naši klienti v oblasti firemných financií vyžadujú.
Naša spoločnosť sa snaží klientom ponúkať nadštandardný servis vo forme individuálneho prístupu, vysokej kvalite servisu, hľadaní riešení na všetky požiadavky s ktorými sa klient na nás obráti a hlavne partnerským prístupom.
Našim klientom sa snažíme byť nielen dodávateľom služieb, ale sa snažíme byť partnermi našich klientov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomický, personalistika, iné...

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

1

Ak sa chceš stať členom nášho tímu, tak potom určite máš:
* prax v oblasti administratívy (môže byť aj počas štúdia) a veľkú chuť učiť sa nové veci
* výbornú znalosť nemčiny, angličtina a iné cudzie jazyky sú výhodou
* výborné organizačné schopnosti a time management
* veľmi dobré komunikačné zručnosti, príjemné a profesionálne vystupovanie
* pozitívny prístup k riešeniu problémov a motiváciu pomáhať
* samostatný a zodpovedný prístup k práci
* vysokú mieru flexibility a lojality

ETL GLOBAL / EMINEO PARTNERS je poradenská spoločnosť, ktorá je súčasťou medzinárodnej poradenskej siete ETL GLOBAL, ktorá zastrešuje daňové kancelárie, advokátske kancelárie a účtovné spoločnosti.

Náš tím tvoria desiatky odborníkov z rôznych oblastí – daňoví poradcovia, audítor, právnici, advokáti, účtovníci, konzultanti a experti na firemné financie. To nám umožňuje reagovať na všetky potreby našich klientov veľmi promptne a flexibilne. Výnimkou nie sú 25 ročné skúsenosti členov nášho tímu vo vlastnom odbore.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3034830  Dátum zverejnenia: 22.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou