Junior účtovník

Emineo Partners - financial services, s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie 7, 811 02, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie účtovníctva klientov našej spoločnosti podľa aktuálnych slovenských zákonov pod dohľadom senior účtovníka
-upozornenie na nezrovnalosti a riešenie problémov so senior účtovníkom
- administratívna práca
- Intrastat

- práca v príjemnom kolektíve
- podpora ďalšieho vzdelávania zamestnancov formou školení v komore daňových poradcov ako aj v Slovenskej komore certifikovaných účtovníkov
- polročné bonusy nad rámec fixného platu
- možnosť kariérneho rastu na pozíciu teamleadra alebo konzultanta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Emieno Partners je spoločnosť, ktorá poskytuje konzultačné a outsourcingové riešenia pre firemnú klientelu v oblasti účtovníctva a daní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Mzdové účtovníctvo - základy
Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

POHODA - základy
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kandidáta, ktorý by bol schopný pracovať samostatne, vo vysokom tempe, precízne, vedel by komunikovať so zákazníkmi, mal pro-klientsku orientáciu, analytické schopnosti, základnú znalosť účtovných a daňových predpisov.
Znalosť angličtiny ako aj programu Pohoda je výhodou. Minimálma prax vo vedení účtovníctva podľa slovenských zákonov, pozícia je vhodná aj pre absolventa.

Spoločnosť Emineo Partners sa špecializuje na poradenské služby v oblasti firemných financií.

Adresa spoločnosti

Emineo Partners - financial services s. r. o.
Hviezdoslavovo nám. 7
811 02 Bratislava
ID: 2731439   Dátum zverejnenia: 22.9.2016